Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Walentynkowe prezenty od Jabra

12.02.2021

Walentynkowe prezenty od Jabra

Covid spowodował, że tegoroczne Walentynki nie będą tradycyjne. Zamiast typowych prezentów w postaci biżuterii, perfum lub kwiatów, można wybrać coś, co  pomoże nawiązać bliski kontakt z drugą połówką. Według Jabra w roli walentynkowego prezentu sprawdzą się słuchawki, które zapewnią doskonałą jakość dźwięku niezależnie od pory i miejsca.

Jabra Elite 85t

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 85t to najlepszy prezent walentynkowy dla lepszej połowy. Są one nie tylko idealne do słuchania muzyki, ale też do konwersacji. Technologia Jabra Advanced ANC zapewnia najlepszą redukcję szumów, co pozwala w pełni skupić się na głosie ukochanej osoby. Co więcej, półotwarta konstrukcja Jabra Elite 85t sprawia, że są to jedne z najwygodniejszych wkładek dousznych. Cena akcesorium to zaczyna się od 898 zł.

Jabra Elite Active 75t

Jeśli druga połówka uwielbia sport, wtedy warto wybrać model Jabra Elite Active 75t. Słuchawki zostały opracowane z myślą o aktywnym trybie życia. Mają optymalny kształt, który doskonale dopasowuje się do ucha, a technologia bezprzewodowa daje poczucie nieskrępowanej swobody nawet podczas intensywnych ćwiczeń i długich biegów. Stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, aby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku. Łączność  zapewnia Bluetooth 5.0, o zasięgu do 10 metrów, daje dużo swobody w działaniu.  Zestaw słuchawkowy dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych, więc stanowi doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji. Cena – od 549 złotych.

Jabra Elite 45h

Z kolei słuchawki Jabra Elite 45h mają być idealne dla tych, którzy poszukują najlepszych w swojej klasie słuchawek o bezprzewodowej konstrukcji noszonej na uchu. Oferują one długą żywotność baterii – wynoszącą aż do 50 godzin na jednym ładowaniu. Posiadają także bardzo wydajną funkcję ultraszybkiego 15-minutowego ładowania, pozwalającego na 10 godzin pracy urządzenia. Duże głośniki zapewniają doskonałą jakość muzyki. Słuchawki gwarantują doskonałe wrażenia dźwiękowe, pozwalając jednocześnie skutecznie odciąć się od zgiełku otoczenia. Ich eleganckiemu wzornictwu towarzyszą cztery kolory – Titanium Black, Black, Gold Beige, Navy i Copper Black – Amazon Edition. W tej kategorii cenowej – od 399 zł – trudno znaleźć wysokiej jakości słuchawki o dłuższym okresie eksploatacji baterii i tak szybkim ładowaniu.

źródło: Jabra
czytane: 753

jabraprezentwalentynki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top