Quantcast

12.02.2021

Walentynkowe prezenty od Jabra

Covid spowodował, że tegoroczne Walentynki nie będą tradycyjne. Zamiast typowych prezentów w postaci biżuterii, perfum lub kwiatów, można wybrać coś, co  pomoże nawiązać bliski kontakt z drugą połówką mimo dzielącej odległości. Według Jabra w roli walentynkowego prezentu sprawdzą się słuchawki, które zapewnią doskonałą jakość dźwięku niezależnie od pory i miejsca.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 85t to najlepszy prezent walentynkowy dla lepszej połowy. Są one nie tylko idealne do słuchania muzyki, ale też do konwersacji – technologia Jabra Advanced ANC zapewnia najlepszą redukcję szumów, co pozwala w pełni skupić się na głosie ukochanej osoby. Co więcej, półotwarta konstrukcja Jabra Elite 85t sprawia, że są to jedne z najwygodniejszych wkładek dousznych. Cena akcesorium to zaczyna się od 898 zł.

Jeśli druga połówka uwielbia sport, wtedy warto wybrać model Jabra Elite Active 75t, który został opracowany z myślą o aktywnym trybie życia. Słuchawki mają optymalny kształt, który doskonale dopasowuje się do ucha, a technologia bezprzewodowa daje poczucie nieskrępowanej swobody nawet podczas intensywnych ćwiczeń i długich biegów. Stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, aby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku, a łączność Bluetooth 5.0, o zasięgu do 10 metrów, daje dużo swobody w działaniu.  Zestaw słuchawkowy dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych, więc stanowi doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji. Cena – od 549 złotych.

Z kolei słuchawki Jabra Elite 45h mają być idealne dla tych, którzy poszukują najlepszych w swojej klasie słuchawek o bezprzewodowej konstrukcji noszonej na uchu. Oferują one długą żywotność baterii – wynoszącą aż do 50 godzin na jednym ładowaniu. Posiadają także bardzo wydajną funkcję ultraszybkiego 15-minutowego ładowania, pozwalającego na 10 godzin pracy urządzenia. Duże głośniki zapewniają doskonałą jakość muzyki – słuchawki gwarantują doskonałe wrażenia dźwiękowe, pozwalając jednocześnie skutecznie odciąć się od zgiełku otoczenia. Ich eleganckiemu wzornictwu towarzyszą cztery kolory – Titanium Black, Black, Gold Beige, Navy i Copper Black – Amazon Edition. W tej kategorii cenowej – od 399 zł – trudno znaleźć wysokiej jakości słuchawki o dłuższym okresie eksploatacji baterii i tak szybkim ładowaniu.

źródło: Jabra
czytane: 164

jabraJabra Elite 45hjabra elite 85tJabra Elite Active 75tprezentwalentynki

Komentarze

top