Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Warta wprowadza Smart Pakiet, czyli ubezpieczenie smartfonów, tabletów i smartwatchy

09.04.2021

Warta wprowadza Smart Pakiet, czyli ubezpieczenie smartfonów, tabletów i smartwatchy

Od 1 kwietnia posiadacze smartfonów, tabletów i smartwatchy mogą wykupić ubezpieczenie  Warta Smart Pakiet.
Ochroną ubezpieczeniową, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia, obejmowane jest uszkodzenie lub zniszczenie wyświetlacza, oraz uszkodzenie lub zniszczenie sprzętu w wyniku wypadku, przepięcia, zalania, a także kradzież z włamaniem, kradzież kieszonkowa lub rabunek sprzętu. Co ważne, urządzenie nie musi być nowe – wystarczy, że od daty jego premiery w Polsce nie minęły jeszcze cztery lata. Tutaj możecie się zapoznać z najważniejszymi informacjami oraz OWU, czyli Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Elastyczne warunki ochrony

Pakiet umożliwia dopasowanie zakresu ubezpieczenia do potrzeb użytkownika. W zależności od wariantu ochroną można objąć sam wyświetlacz lub całe urządzenie. Ochronie podlegają nie tylko nowe urządzenia, ale również używane, pod warunkiem, że nie są uszkodzone, a od ich premiery na polskim rynku nie minęły 4 lata. Ubezpieczenie obejmuje szkody powstałe na terenie całego świata, dzięki czemu urządzenie jest chronione nawet podczas podróży czy wakacji za granicą.

W przypadku wykupienia wariantów z najszerszym zakresem, Warta gwarantuje dodatkowo usługi assistance, czyli serwis door to door i zapewnia transport sprzętu do serwisu. Szkody rozliczane są bezgotówkowo, posiadacz urządzenia nie musi się martwić o koszty naprawy. Co więcej, na czas naprawy klient może otrzymać telefon zastępczy. Na życzenie klienta po naprawie wyświetlacza smartfonu możliwe jest także zamontowanie folii ochronnej. Ile taka przyjemność kosztuje? Na przykład ubezpieczenie modelu Samsung Galaxy A70 w wariancie komfort będzie kosztować 255,50 złotych.

źródło: Warta
czytane: 1429

kradzieżsmartfonsmartwatchtabletuszkodzenie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top