Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Wideorejestrator od Mio – niezastąpiony na naszych niebezpiecznych drogach

03.02.2020

Wideorejestrator od Mio – niezastąpiony na naszych niebezpiecznych drogach

Mio Mi Vue 795 to najnowszy  produkt największego producenta wideorejestratorów w Europie. W sprzedaży będzie dostępny od 7 lutego 2020. Wideorejestrator wyróżnia wysoka jakość nagrań, klasyczny design i solidne wykonanie. Urządzenie ma duży i czytelny wyświetlacz o przekątnej 2,7 cala, na którym można wygodnie obejrzeć nagranie zarejestrowane podczas jazdy. Kamera Mio będzie dostępna u wybranych partnerów handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 749 złotych.

Jakość nagrań Mio MiVue 795

Kamerka korzysta z matrycy CMOS i szklanej optyki z przysłoną f/1.8. To gwarantuje wyraźny i płynny obraz zarejestrowanych nagrań, nawet przy niedostatecznym oświetleniu. Dodatkowym atutem Mio MiVue 795, poprawiającym jakość nocnych filmów, jest zastosowania autorskiego rozwiązania Mio Night Vision Pro, które oferuje możliwość ręcznego dostosowania poziomu jasności nagrania w 7 ustawieniach. Wideorejestrator ma rzeczywisty kąt widzenia wynoszący aż 150 stopni. Oprócz szerokiego kąta rejestracji obrazu technologia H.264 zagwarantuje posiadaczowi kamerki wysoką szczegółowość nagrań o rozdzielczości aż 1600p.

Jedź spokojnie

Mio MiVue 795 jest dodatkowo wyposażony w systemy wspomagania kierowcy. Jedną z jego funkcji jest system wspomagania ADAS, który ostrzeże  kierowcę w sytuacji, gdy ten opuści pas ruchu. Poinformuje także o możliwości wystąpienia kolizji z autem poprzedzającym czy zasugeruje przemęczenie kierującego, co pozwoli uchronić kierowcę przed wypadkiem. Warto dodać, że nowy wideorejstrator od Mio ma wbudowany moduł GPS. Rejestruje on lokalizację i prędkość, jaką rozwinęło auto podczas nagrania. Funkcja ta sprawia, że film może służyć jako dowód w sądzie w momencie dochodzenia roszczeń, np. w razie stłuczki. Oprócz wbudowanego modułu GPS niezwykle użyteczny jest trzyosiowy sensor przeciążeń. W sytuacji, gdy przydarzy się wypadek lub nagła zmiana kierunku ruchu, wbudowany w MiVue 795 sensor przeciążeń natychmiast zarejestruje ruch pojazdu i zabezpieczy dane przed skasowaniem.

źródło: Mio
czytane: 1215

kamera samochodowaMiorejestratorsamochódwideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top