Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Wybierz stronę Mocy w Google

24.11.2015

Wybierz stronę Mocy w Google

Coraz trudniej otworzyć lodówkę bez strachu, że wnętrze przywita człowieka nowym trailerem Gwiezdnych Wojen, ale i termin premiery kolejnej części sagi Lucasa (teraz chyba raczej: Disneya) zbliża się wielkimi krokami. Google podążając z prądem pozwala każdemu użytkownikowi swoich usług wybrać pomiędzy jasną i ciemną stroną Mocy. Czy można dzięki temu otrzymać miecz świetlny w odpowiednim kolorze?

– Byłby to miły bonus, ale niestety po dołączeniu do jasnej Mocy, zmianie strony na ciemną i raz jeszcze na jasną, żeby zobaczyć jak to jest być podwójnym agentem, zabawa nieco mi się znudziła i zacząłem szukać informacji co daje mi opowiedzenie się po którejś ze stron. Znalazłem sekcję najczęstszych pytań i niemal wszystko się rozjaśniło.

Otóż… Jeśli chcielibyście wybrać stronę, można to zrobić tutaj: Wybierz stronę. Aby w pełni doświadczyć Mocy trzeba się zalogować, choć bez logowania elementy tematycznie związane z sagą będą widoczne w wyszukiwarce, tłumaczu i Waze. Po wybraniu, zmieni się interfejs usług Google: Android Wear, Chrome, Chromecasta, Gmaila, Inbox by Gmail, Kalendarz Google, Mapy Google, Google Now, wyszukiwarkę Google, Tłumacza Google, Waze i YouTube. W dowolnym momencie można zmienić stronę. A później znów i znów. Tak jak ja. Wszelkie zmiany można odwrócić w dowolnym momencie poprzez przeciągnięcie swojego awatara na środek i przywrócenie ustawień domyślnych. Zmiany powinny działać na urządzeniach z Androidem, iPhone’ach i iPadach (ale zmiany w Chrome, Gmail i YouTube są widoczne tylko na komputerach), jak również globalnie w systemach Apple, Windows i w chromebookach.

Wybierz stronę Mocy w Google

Wybierz stronę Mocy w Google

Po użyciu #ChooseYourSide w serwisach społecznościowych można sprawdzić która strona Mocy jest w danym momencie silniejsza. Do tego wszelkie wydarzenia wiążące się z Gwiezdnymi Wojnami zostaną zaznaczone w kalendarzu.

Gwiezdne Wojny zyskały silnego sojusznika w postaci Google. Tylko nie wiadomo po której stronie Mocy się sytuuje. Nowa zabawa niewiele wnosi, ale może wprowadzić pewne urozmaicenie do codziennego korzystania z usług Google. Sami wybierzcie. Albo nie wybierajcie, niemniej: niech Moc będzie z Wami!

źródło: Google
czytane: 3370

GoogleGwiezdne Wojny

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top