Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » imprezy » MWC » MWC 2016 » MWC 2016: Filmowe podsumowanie targów

24.02.2016

MWC 2016: Filmowe podsumowanie targów

Podczas tegorocznego spotkania w Barcelonie zrobiliśmy bardzo wiele zdjęć, przygotowaliśmy multum tekstów i nagraliśmy kilka – wydaje nam się interesujących – filmików.

Premiera LG G5 – LG G5 Day. Udało nam się dotrzeć na konferencje prasową. Po kilku kontrolach trafiliśmy do sali, gdzie można napić się kawy albo soku i coś przegryźć. Niedługo przejdziemy przez finalna bramkę. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00. Pomiędzy gośćmi latają balonowe drony. No, starają się latać..

CAT prezentuje nowy smartfon z termowizją. Telefon CAT S60 ma być przede wszystkim dedykowany specjalistom: elektrykom lub hydraulikom, dla których może okazać się rzeczywiście przydatnym narzędziem.

Blade V7 i Blade V7 lite. Przepraszamy za jakość materiału. Jarzeniówki rozstrajały ostrość, a koledzy dziennikarze poszturchiwali przyjacielsko

Xperia X i śledzenie obiektów

Prezentacja Sony Xperia X – ulepszone śledzenie obiektów. To chyba najciekawsza prezentacją w Sony. Przedstawiciele firmy nie powiedzieli zbyt wiele o swoich nowych modelach flagowych z Serii X. Podobno ulepszono śledzenie obiektów i aktywny AF działa lepiej. Japończyk prezentujący nowe możliwości nie przekonał mnie do końca.

Xperia Projector – wyświetla na płaskiej powierzchni interaktywną tablicę

Gionee S8

Dzień jak co dzień na MWC 2016 w Barcelonie, cz. I. Okolice godziny 8.00, hall wejściowy na targi. To jeszcze nie jest dziki tłum. Dziki tłum rozpoczyna się za jakąś godzinę. Po lewej wejście z przepustkami NFC, pośrodku z identyfikatorami i dokumentem.

Dzień jak co dzień na MWC 2016 w Barcelonie, cz. II. Rzut oka na nasza pracę od kuchni. MWC to jedne z najlepiej zorganizowanych targów na świecie. Są w każdym razie moimi ulubionymi. Dba się tu o dziennikarzy i pozwala im pracować.

Gogle HTC Vive, Steam VR – sam testuję, czyli dzięki uprzejmości HTC mogłem przetestować na sobie najnowsze gogle rzeczywistości wirtualnej od HTC i Steam VR

Gogle HTC Vive, Steam VR – już po teście. Brakuje mi słów. Wybaczcie, traktujcie to jak reklamę albo jak bredzenie chorego umysłu, ale to jest przyszłość gier, oprogramowania symulacyjnego, przyszłość przemysłu rozrywkowego. Zapomnijcie o tekturowych, czy plastikowych okularkach oferowanych tu i ówdzie. Ja chcę to. Zaczynam odkładać pieniądze. A, i cena jest w dolarach, a nie w euro. Wybaczcie zawirowanie pamięci.

Przegląd smartfonów HTC na stoisku producenta, cz. I – Ona A9
Przegląd urządzeń prezentowanych przez HTC na MWC 2016 w Barcelonie. I słowo od autora materiału: „Plotę bzdury: One A9 ma full metal unibody – nie jest plastikowy. Po prostu obudowa jest bardzo cieniutka, a ja nie zajrzałem odpowiednio dokładnie do specyfikacji – przepraszam”.

Przegląd smartfonów HTC na stoisku producenta, cz. II – Desire 530

Przegląd smartfonów HTC na stoisku producenta, cz. III – One X9

Przegląd smartfonów HTC na stoisku producenta, cz. IV – Desire 825

czytane: 3413

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top