Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Dwie kamery dla kierowców w Biedronce

29.10.2018

Dwie kamery dla kierowców w Biedronce

Od poniedziałku 29 października w ofercie sklepów Biedronka dostępne są: kamera samochodowa Hykker Road Trip 2 w cenie 49,99 zł oraz nowoczesna kamera inspekcyjna EC-1 marki Niteo Tools w cenie 99 zł. Pierwsza rejestruje obraz z przejechanych tras, co może być przydatne w różnych sytuacjach drogowych, druga pozwala sprawdzić trudno dostępne zakamarki i zdiagnozować ewentualne usterki. Oferta ważna jest od 29 października do 10 listopada lub do wyczerpania zapasów. W Biedronce do 7 listopada dostępny jest również klasyczny telefon o wzmocnionej konstrukcji – Hammer Delta.

Urządzenia oferowane dla użytkowników czterech kółek to sprawdzony sprzęt i narzędzia, które powinny być na wyposażeniu każdego kierowcy lubiącego nowinki technologiczne. Zwiększają zakres samodzielnych prac i mogą przyczynić się do ostatecznego sukcesu: diagnozy sytuacji oraz naprawy usterki.

Kamera EC-1 Niteo Tools to wielofunkcyjne, poręczne urządzenie, zapewniające łatwe i szybkie wykonanie inspekcji. Ułatwia pracę wszystkim osobom, które szukają prostego rozwiązania, aby dostać się do różnego rodzaju zakamarków: pod maskę auta, do układu kanalizacyjnego czy np. szybu wentylacyjnego. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się również w domu jako pomoc w odnalezieniu zgubionych rzeczy: kolczyków, kluczy lub innych drobiazgów.

Łatwy dostęp do problematycznych miejsc i ich analiza to zasługa ergonomicznej konstrukcji urządzenia i specjalnej głowicy kamery o średnicy 8 mm zamontowanej na końcu metalowego, giętkiego przewodu o długości 79 centymetrów. Kamera umożliwia nagranie wideo do późniejszej analizy (rozdzielczość 640×480 px, format AVI) oraz wykonanie zdjęć (JPG). Pozwala także na bezpośredni podgląd zakamarków i wyświetlanie obrazu rejestrowanego obiektywem kamery na ekranie podłączonego do urządzenia smartfona lub komputera. Funkcjonalność kamery zwiększa 6 diod LED umieszczonych wokół obiektywu, które oświetlają zakamarki oraz ułatwiają inspekcję. Dodatkowo – obiektyw kamery inspekcyjnej EC-1 Niteo Tools zapewnia szeroki kąt widzenia – 67 stopni, co pozwala na jednorazowe ujęcie większej przestrzeni oraz szybką lokalizację usterki, czy drobiazgu.

Urządzenie jest wodoodporne i pyłoszczelne co potwierdza certyfikat IP67. W efekcie kamera świetnie sprawdza się w wymagających warunkach pracy, a wszelkie zabrudzenia można usunąć pod bieżącą wodą. Połączenie kamery ze smartfonem umożliwia dedykowana aplikacja dostępna na stronie producenta oraz w Google Play. Urządzenie jest kompatybilne z modelami smartfonów z systemem operacyjnym Android 4.4 lub wyższym, wyposażonymi w gniazda microUSB, OTG lub UVC. Pasuje do smartfonów o szerokości do 69 mm (maks. 5″). Za pomocą typowego przewodu USB – microUSB, kamerę można również podłączyć do komputerów z systemem Windows (rozpoznawana jest jako kamera USB). Urządzenie ma certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV, która zbadała je pod kątem wytrzymałości i użyteczności. Dostępne jest w cenie 99 złotych.

Drugim urządzeniem jest kamera samochodowa Hykker Road Trip 2 – sprawdzony wideorejestrator, który umożliwia nagrywanie obrazu z przejechanych tras w rozdzielczości HD 720p. Produkt jest nieoceniony zarówno podczas dłuższych podróży, jak i jazdy w mieście. Pozwala rejestrować przebytą drogę. Zapisane nagranie może być szczególnie przydatne w przypadku trudnych sytuacji na drodze. Kamera jest funkcjonalna i przydatna dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD 2,2″, na którym można wyświetlić utrwalony obraz oraz szerokokątnemu obiektywowi rejestrującemu o wiele więcej szczegółów niż tradycyjne kamery. Urządzenie jest wyposażone w G-sensor zapewniający stabilizację podczas przeciążeń i drgań. Dzięki temu wideo pozostaje stabilne i czytelne nawet po trasie o wielu wybojach i nierównościach. Ponadto Hykker Road Trip 2 ma funkcję nagrywania w pętli, a jej pamięć można w łatwy sposób powiększyć poprzez instalację karty microSD do 32 GB. Z kolei wbudowany czujnik ruchu pozwala na utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości, a diody IR wspomagają nagrywanie w nocy, dzięki czemu kamera sprawdza się o każdej porze. Urządzenie ma znak jednostki certyfikującej TÜV, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkt oferowany jest wraz z uchwytem na szybę i ładowarką w cenie 49,99 zł.

Do 7 listopada lub do wyczerpania zapasów dostępny jest również Hammer Delta – klasyczny, pancerny telefon z klawiszami, który wyróżnia się wysoką odpornością na wodę i pył, co potwierdza certyfikat zgodny z normą IP68. Jego ergonomiczny design sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni. Model ma czytelny, kolorowy ekran 2,4 cala oraz duże, wygodne przyciski zwiększające komfort jego użytkowania. Telefon Hammer Delta jest wyposażony w baterię litowo-jonową o dużej pojemności 1700 mAh, która zapewnia mu do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu. Ma aparat VGA umożliwiający robienie zdjęć oraz 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD (do kupienia osobno). Telefon ma też wiele przydatnych funkcji takich jak: latarka, zegar, budzik, radio FM, mp3, dyktafon, wibracje oraz Dual SIM i Bluetooth. Hammer Delta oferowany jest w cenie 149 zł.

źródło:
czytane: 3684

biedronkaendoskopHammerHykkerkamera samochodowaNITEONITEO TOOLS

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top