Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Hammer z nową ambasadorką

26.03.2019

Hammer z nową ambasadorką

Agnieszka Wojciechowska – zawodowa strażaczka, wielokrotna mistrzyni świata WORLD POLICE AND FIRE GAMES, multimedalistka FCC – Firefighter’s Combat Challenge i wielu innych zawodów – została nową ambasadorką marki Hammer.

Marka Hammer, lider w Polsce wśród pancernych telefonów wzmocnionych i odpornych na wodę, pył i wstrząsy, ma w genach przygodę oraz stawianie czoła wyzwaniom. Od początku istnienia motywuje do działania, odwagi, a także do osiągania sukcesów i czerpania z życia pełnymi garściami. W efekcie, Hammer był dotychczas oficjalnym partnerem największego biegu z przeszkodami Runmageddon, wspierał w działaniu m.in. Zbigniewa Ziobera – czołowego biegacza OCR w kraju, a jednym z ambasadorów marki był Michał Pater – znany podróżnik i youtuber. Obecnie ambasadorami są Piotr Biankowski – ekstremalny pływak oraz Tomasz Kuczyński – survivalowiec i globtroter. Wygląda jednak na to, że Hammer ma nie tylko męskie oblicze, co potwierdza wybór Agnieszki Wojciechowskiej na nową ambasadorkę.

– Chociaż Hammer to męska marka, wiemy że coraz częściej po pancerne telefony sięgają również aktywne kobiety i młode mamy, dziewczyny, które świetnie realizują się łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi. I wybór Agnieszki Wojciechowskiej na ambasadorkę to również znak, że warto przełamywać schematy, przeć do przodu i walczyć o swoje. Bo Agnieszka to silna i twarda kobieta z licznymi sukcesami zarówno zawodowymi jak i sportowymi. Podczas służby w Państwowej Straży Pożarnej i we wszelkich podejmowanych inicjatywach udowadnia, podobnie jak Hammer, że „niemożliwe” nie istnieje. Jej aktywność jest dla wielu osób inspiracją i bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę – tłumaczy Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech.

Agnieszka Wojciechowska na co dzień pełni służbę w jednej z jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Krakowie. Pod względem sportowym jest najbardziej utytułowaną kobietą pełniącą służbę w Państwowej Straży Pożarnej i prawdopodobnie jedną z najbardziej utytułowanych sportsmenek wśród strażaków w Polsce, a może i w Europie. Jest m.in. czterokrotną Mistrzynią Świata „olimpiady” służb mundurowych, czyli WORLD POLICE AND FIRE GAMES, Mistrzynią Europy Strażaków w bieganiu po schodach w pełnym umundurowaniu. Hammer wspiera Agnieszkę Wojciechowską w osiąganiu kolejnych celów w pracy i sporcie.

źródło: Hammer
czytane: 4408

HammermPTechmyPhone

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top