Quantcast

adplus-dvertising

16.12.2021

Hammer wspiera GOPR-owców!

Przedstawiciele Hammer, marki wzmocnionych telefonów i smartfonów polskiej firmy mPTech, nawiązali współpracę z Grupą Karkonoską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W efekcie partnerstwa, ratownicy w swoich działaniach będą od teraz korzystać z zaawansowanych i bardziej odpornych smartfonów Hammer Explorer PRO z dodatkową dedykowaną baterią.

Góry to piękno przyrody, rekreacja i turystyka tak latem jak i zimą. Lecz wszędzie tam, gdzie górzysty teren łączy się z wypoczynkiem czy sportem i wymagającymi, często zmiennymi warunkami, pojawia się ryzyko wypadków, urazów czy zagubienia się turystów. Z pomocą w takich sytuacjach, bez względu na warunki, przychodzą ratownicy GOPR. Teraz przy współpracy z Hammer, ratownicy GK GOPR będą mieli do dyspozycji 20 smartfonów Hammer Explorer PRO wraz z dodatkowymi bateriami 5000 mAh z funkcją power bank. Sprzęt będzie im pomagać w codziennej pracy, podczas działań górskich i ratunkowych oraz szkoleń.

Myślą przewodnią współpracy jest bezpieczeństwo i jeszcze większa pewność działań dzięki wytrzymałości, odporności i pojemnej baterii, jakie oferuje sprzęt. Wszystkie te cechy łączy Explorer PRO (6/128 GB) – 5,7-calowy smartfon z eSIM i konstrukcją odporną na wodę i pył, co potwierdza certyfikat IP69 (dodatkowo certyfikat militarny MIL-STD-810) oraz wytrzymałością przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami zgodną z normą IK07. Model z akumulatorem 5000 mAh ma też dodatkowe udogodnienia: wskaźnik laserowy, który może stanowić nieocenione wsparcie w razie niebezpieczeństwa, a także czujnik jakości powietrza przydatny np. w jaskiniach. Modele dobrze znoszą skrajnie ujemne i dodatnie temperatury. W efekcie Explorer PRO wydaje się skrojony na potrzeby ratowników górskich. Przedstawiciele Hammer zadeklarowali też wsparcie i pomoc GK GOPR we wszelkich działaniach społecznych i tych służących propagowaniu bezpieczeństwa w górach. Partnerstwo jest lokalne, bowiem mPTech ma swoją siedzibę we Wrocławiu, a GK GOPR w Jeleniej Górze (Dolny Śląsk), lecz przewiduje się możliwość rozwinięcia współpracy o inne grupy. Sprzęt został przekazany jako darowizna.

źródło:
czytane: 463

akcjaGOPRHammerHammer ExplorerHammer Explorer PROsponsor

Komentarze

top