Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Netflix skurczył się od 2012 o 50%

04.10.2016

Netflix skurczył się od 2012 o 50%

Netflix w Polsce to dobra nowina dla kinomanów, cieszymy się z widocznej wreszcie obsługi języka polskiego i polskich produkcji w ofercie, tymczasem okazuje się, że serwis się kurczy. Jeszcze w 2012 roku Netflix oferował blisko 11 tys. filmów i seriali. W tej chwili w bibliotece jest ok. 5,3 tys. tytułów.

Być może to skutek wysiłków zmierzających do zaoferowania widzowi własnych produkcji w rodzaju „Stranger Things”, czy licencjonowanego przez Marvella „Luke Cage”, niemniej jest to spore zaskoczenie. 80 nominacji do nagród Emmy za „House of Cards” i „Orange Is the New Black” robi wielkie wrażenie, ale kurczenie się biblioteki oferowanej przez Netflix to powód do zmartwienia przede wszystkim ze względu na ewentualne podwyżki. – I trudno te obawy osłodzić pomimo zapowiedzi kolejnego marvellowskiego produktu – „The Defenders”.

Netfliks wchodzi do Polski bardzo późno. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zbyt późno. Ci, którzy nie są zainteresowani własnymi produkcjami operatora mogą zacząć się rozglądać za innym źródłem filmów i seriali.

źródło: Extreamist
czytane: 2974

film

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top