Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Vivo bezpłatnie naprawi stłuczony ekran!

09.06.2021

Vivo bezpłatnie naprawi stłuczony ekran!

Vivo jest kolejnym producentem, który postanowił zaoferować polskim klientom dodatkową ochronę wyświetlacza. W razie przykrej przygody – przez 3 miesiące od zakupu możemy liczyć na bezpłatną naprawę zbitej szybki.

Vivo przygotowało specjalną ofertę dla swoich klientów w postaci bezpłatnej naprawy ekranu przez okres 3 miesięcy od daty zakupu. Oferta obejmuje wszystkie smartfony kupione u oficjalnych dystrybutorów między 1 czerwca a 31 sierpnia 2021 r. Z bezpłatnej naprawy ekranu można skorzystać tylko raz w ciągu pierwszych trzech miesięcy od zakupu smartfona. Urządzenie musi pochodzić z autoryzowanych kanałów sprzedaży, czyli sklepów: Media Expert, MediaMarkt, RTV EURO AGD, x-kom lub od operatora, sieci Play. Aby skorzystać z gwarancji, wystarczy przekazać telefon do autoryzowanego serwisu vivo, czyli Cyfrowego Centrum Serwisowego. Naprawę można zlecić online, dołączając kopię faktury lub dowodu zakupu. Klienci mogą liczyć na błyskawiczną i bezpłatną obsługę serwisową door-to-door realizowaną w całej Polsce.

Bezpłatna naprawa ekranu dotyczy wszystkich modeli firmy – zarówno tych już dostępnych na rynku, jak i tych, które dopiero wejdą do sprzedaży. Więcej informacji na temat wsparcia serwisowego vivo można znaleźć na stronie: https://www.vivo.com/pl/support.

źródło: vivo
czytane: 880

ekranochronaofertapromocjaserwisszkłoszybkavivowyswietlacz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top