Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Xiaomi: 11 nowych urządzeń dla inteligentnego domu

24.01.2022

Xiaomi: 11 nowych urządzeń dla inteligentnego domu

Xiaomi pokazało całą nową kolekcję inteligentnych urządzeń. Bezpieczne, wydajne i pełne przydatnych funkcji. Nowe produkty oznaczają również nowe promocje!

Inteligentny dom to przyszłość, a właściwie teraźniejszość – już ponad 400 milionów urządzeń działa w ekosystemie IoT Xiaomi, zaś ilość urządzeń wykorzystywanych przez jednego użytkownika zbliża się do pięciu. Przy tak szybko rosnącym fenomenie jest ważne, żeby nie stracić z oczu najważniejszego – bezpieczeństwa, funkcji i otwartości. To oferuje ekosystem Xiaomi. Poznajmy najnowszych członków z tej rodziny. Podczas polskiej premiery przedstawiono 11 nowych urządzeń z różnych kategorii. Łączy je łatwość komunikacji, duża liczba funkcji oraz zgodność z najnowszymi otwartymi standardami inteligentnego ekosystemu.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

Nową rodzinę oczyszczaczy powietrza otwiera Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. To model podstawowy, o najbardziej przystępnej cenie i wciąż imponujących parametrach. Wysokowydajny filtr zatrzymuje 99,97% sierści zwierząt domowych, kurzu, pyłków, dymu, lotnych związków organicznych i drobnych cząsteczek o wielkości 0,3 mikronaI. Potrafi oczyścić powietrze w pomieszczeniu o kubaturze 120 m2 w ciągu zaledwie godziny. Oczyszczacz na bieżąco monitoruje jakość powietrza, a także jego wilgotność i temperaturę. Można sterować nim za pomocą smartfonu lub wbudowanego ekranu dotykowego LCD. To świetna propozycja dla użytkowników szukających niedrogiego, ale cichego i wydajnego oczyszczacza powietrza. Cena: 799 złotych

Xiaomi Smart Air Purifier 4

Wydajność 400 m3 powietrza na godzinę, filtruje 99,97% sierści zwierząt domowych, kurzu, pyłków, dymu, lotnych związków organicznych i drobnych cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Powietrzne w pomieszczeniu 130 m2 zostanie oczyszczone w godzinęII. Idealny dla pomieszczeń około 48 m2.
Oczyszczacz ma superczułe sensory jakości powietrza. Mierzy indeks ciepła, czyli parametr łączący wilgotność i temperaturę powietrza. Potrafi szybko pokazać poziom zanieczyszczeń PM2.5 i PM10, czyli najczęściej występujący w okolicach narażonych na smog. Co ciekawe, Xiaomi Air Purifier 4 potrafi też jonizować powietrze. Jony ujemne pomagają oczyścić powietrze i sprawiają, że czujesz się jak w lesie lub w pobliżu wodospadu, co poprawia samopoczucie. Łatwo otwierana obudowa ułatwia czyszczenie. Cena: 949 zł.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Najbardziej zaawansowany oczyszczacz w ekosystemie Xiaomi. Można powiedzieć, że to model „profesjonalny” o zwiększonej żywotności filtrów, większej sprawności i komforcie użytkowania. Ma wydajność 500 m3 powietrza na godzinę (PCADR). Podobnie jak pozostałe oczyszczacze Xiaomi filtruje 99,97% sierści zwierząt domowych, kurzu, pyłków, dymu, lotnych związków organicznych i drobnych cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Oczyszczacz mierzy indeks ciepła, czyli parametr łączący wilgotność i temperaturę powietrza oraz poziom zanieczyszczenia PM2.5 i PM10. Xiaomi Air Purifier 4 Pro generuje ujemne jony powietrza, co poprawia samopoczucie i zapach. Jest łatwy do czyszczenia i prosty w sterowaniu. Ma dotykowy wyświetlacz OLED z regulowanym poziomem jasności. Może pracować w sześciu różnych trybach, takich jak tryb nocny, automatyczny czy wysokiej wydajności.
Cena: 1199 zł

Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Czysta moc odkurzania – 185 AWIV w poręcznym bezprzewodowym odkurzaczu! W porównaniu do poprzedniego modelu G11 ma aż 23% więcej mocy. Nowa końcówka pozwala na odkurzanie podłóg, dywanów, powierzchni drewnianych i innych. Co więcej – potrafi sama się czyścić, bezpiecznie ucina zaplątane włosy i nitki blokujące wlot. Bateria wystarcza na godzinę odkurzania w trybie ECO. Odkurzacz mierzy stopień zanieczyszczenia wciąganego powietrza i na tej podstawie sam reguluje moc. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, sprawniejsze, a bateria starcza na dłużej. Cena: 1799 zł

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Robot czyszczący podłogi. Nie tylko odkurza, ale również zmywa na mokro! Odkurzacz-robot sam nawiguje po mieszkaniu, zapamiętuje jego rozkład i optymalizuje ścieżki. Jest niewielki, więc wciśnie się nawet w zakurzone kąty. Co więcej – potrafi podjechać pod progi czy przeszkody o wysokości do 2 cm!
Jego pracę możemy monitorować i sterować smartfonem. Dodatkowo może być uruchamiany przez asystentów głosowych Google i Alexa. Cena: 959 zł.

Mi Robot Vacuum-Mop 2

Ten inteligentny odkurzacz-mop uczy się rozkładu naszego mieszkania i w czasie rzeczywistym reaguje na zmiany. Jest silny i pojemny, dzięki dużej baterii 3200 mAh bez problemu odkurzy i umyje 150 m2 podłogi na jednym ładowaniu. Co więcej, mycie odbywa się pod ciśnieniem, dzięki czemu zlikwiduje nawet uporczywe zabrudzenia. Cena: 1349 zł.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Ten robot sprzątający ma rewolucyjną nawigację opartą na technologii lidar (laserowe rozpoznawanie obiektów 3D). Dzięki temu znajdzie i dokładnie posprząta każdy zakamarek mieszkania omijając przeszkody. Jego moc ssania to aż 3000 Pa! Wymienny pojemnik na kurz ułatwia czyszczenie urządzenia, a funkcja mopowania wykorzystuje dźwięki o wysokiej częstotliwości do dokładniejszego czyszczenia. Urządzenie samo dobiera strategię pracy – kierunek, trasę i czas, dzięki czemu podłoga będzie naprawdę czysta. Cena: 1799 zł

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

Najsilniejszy i najbardziej zaawansowany robot czyszczący. Potrafi opróżnić pełny worek śmieci w 10 sekund przy korzystaniu z opcjonalnej stacji dokującej Auto-empty Station. Ma największy dostępny pojemnik na kurz – w stacji dokującej zmieści się aż cztery litry! Nowy system laserowy nawigacji LDS pozwala na precyzyjne zmapowanie pomieszczenia, a nawet na wykrywanie i omijanie drobnych przedmiotów leżących na podłodze, takich jak zabawki czy kable. Potężna moc ssania, duża bateria, duża pojemność – Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra to profesjonalny czyściciel dla najbardziej wymagających użytkowników.
Cena: 2299 złotych.

Stacja dokująca Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station

Dzięki tej ładującej stacji dokującej z funkcją opróżniania pojemnika na śmieci, sprzątanie stanie się przyjemne i szybkie. W antybakteryjnym worku mieszczą się aż cztery litry kurzu. Nowoczesny design, wygoda użytkowania – czego chcieć więcej po tym pożytecznym dodatku. Działa tylko z odkurzaczem Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Cena: 1099 złotych.

Redmi Buds 3 Lite

Dziś bez bezprzewodowych słuchawek nie wyobrażamy sobie pracy czy rekreacji. Redmi Buds 3 Lite to doskonała propozycja dla użytkowników z ograniczonym budżetem – ale jednocześnie potrzebujących nowoczesnych słuchawek. Słuchawki działają w najnowszej technologii Bluetooth 5.2. Na pojedynczym ładowaniu pracują 5 godzin, razem z etui mają zapas energii na 18 godzin grania. Jak przystało na współczesne urządzenie, automatycznie łączą się ze smartfonem czy laptopem po wyjęciu z etui.
Ergonomia jest doskonała – dzięki zestawowi wymiennych końcówek każdy dopasuje słuchawki do swojego ucha. Cena: 99 zł.

Redmi Watch 2 Lite

Smartwatche już na stałe zagościły na naszych rękach. Nic dziwnego – ułatwiają wiele codziennych czynności, pomagają w rekreacji i pracy. Nie muszą też wiele kosztować. Redmi Watch 2 Lite do doskonała propozycja dla użytkowników potrzebujących inteligentnych funkcji bez niepotrzebnych wodotrysków. Urządzenie mierzy podstawowe funkcje życiowe – tętno i saturację krwi. Ma wbudowany GPS, co ucieszy fanów sportów. Długo działa na baterii – do 10 dni bez ładowania. Jak na urządzenie fitness przystało jest również wodoodporny do pięciu atmosfer ciśnienia. Wyniki i powiadomienia odczytamy na 1,55-calowym wyświetlaczu TFT-LCD. Dostępny jest w trzech kolorach obudowy: Beige, Black i Blue. Cena: 299 zł.

źródło:
czytane: 1709

ekosystempromocjaxiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top