Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Xiaomi otworzyło kolejny Mi Store – największy w Polsce

23.05.2019

Xiaomi otworzyło kolejny Mi Store – największy w Polsce

Xiaomi otworzyło dziś kolejny autoryzowany Mi Store. To największy salon marki w Polsce i jeden z największych w Europie. Sklep o powierzchni 170 m2 znajduje się w Galerii Młociny w Warszawie. Z okazji otwarcia 8. salonu sprzedaży producent przygotował dla klientów 4300 produktów w specjalnych cenach, a pierwsze 200 osób otrzymało koszulkę Xiaomi.

Mi Store w Galerii Młociny jest już ósmym salonem Xiaomi w Polsce. Jest to jeden z największych punktów w Europie. Zgodnie z trendem, jaki Xiaomi zapoczątkowało na tym kontynencie, mamy w planach otwieranie kolejnych lokalizacji. Sklepy stacjonarne są doskonałym miejscem do tego, by zobaczyć nasze produkty i je przetestować. W Polsce mamy bardzo dużo fanów, którzy teraz będą mieli jeszcze więcej okazji by zapoznać się z naszym portfolio – powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

W asortymencie drugiego salonu Xiaomi w Warszawie znaleźć można nie tylko smartfony, ale również urządzenia ekosystemowe i IoT. W specjalnej strefie inteligentnego domu, klienci mogą zapoznać się z urządzeniami smart home i sprawdzić ich funkcjonalności.

Salon o powierzchni 170 metrów kwadratowych znajduje się na parterze Galerii Młociny. Jest to już ósmy autoryzowany Mi Store w Polsce, a drugi w stolicy. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera). W najbliższych miesiącach planowane jest otwarcie kolejnych.

Oferta produktów marki dostępnych na polskim rynku sukcesywnie się powiększa. Elektryczne hulajnogi, nineboty, smartwatche czy inteligentne czujniki to tylko niektóre z urządzeń, które można w niej znaleźć. Dystrybucją produktów na polskim rynku zajmują się firmy ABC Data oraz Ingram Micro. Urządzenia sygnowane logo Mi dostępne są we wszystkich większych sieciach handlowych i platformach internetowych. 

źródło: Xiaomi
czytane: 2299

otwarciepremierapromocjasklepxiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top