Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » miszmasz » Xiaomi uruchamia program Mi Explorers w Polsce

04.12.2018

Xiaomi uruchamia program Mi Explorers w Polsce

Chcielibyście dostać Xiaomi Mi Mix 3 na własność? Któż by nie chciał… Teraz macie na to szansę – potrzeba jednak trochę chęci, trochę zaangażowania i mnóstwa, mnóstwa szczęścia. Program Mi Explorers jest teraz dostępny również dla uczestników z Polski.

Czym jest ten program? Mi Explorers daje dostęp do specjalnej grupy użytkowników, którzy mają wyłączne uprawnienia do korzystania z najnowszych produktów Xiaomi. Innymi słowy – uczestnicy mogą zapoznać się z urządzeniami jeszcze przed ich premierą, a na koniec – zachować sobie udostępnione urządzenia. Nie oznacza to jednak, że Xiaomi rozdaje sprzęt za darmo – osoby, które zakwalifikują się do programu, są zobowiązane do testowania urządzeń i opiniowania ich. Firma zapowiada, że trzeba wykonać „serię misji specjalnie zaprojektowanych dla Mi Explorers„, ale nie sprecyzowano, o co dokładnie chodzi. Podejrzewam, że „misją” jest wypróbowanie i ocena wybranych funkcji udostępnionego sprzętu – możliwe, że wiąże się to z koniecznością udostępnienia wpisów w social-mediach czy zezwolenia Xiaomi na wykorzystanie naszych wypowiedzi.

Do programu może dołączyć każdy, kto zarejestruje się na stronie Xiaomi do 9 grudnia. Firma zapowiada, że mile widziane są „umiejętności tworzenia wideo, pisania recenzji, robienia zdjęć itd.„, zaś decyzje o udziale w programie podejmowane są po „starannej ocenie kompetencji kandydata oraz jego zdolności do tworzenia wysokiej jakości materiałów w kontekście Mi ExplorersProgram nie jest kierowany wyłącznie do zagorzałych fanów Xiaomi – myślę, że może być interesujący dla każdego gadżeciarza. W końcu to nie lada gratka, wypróbować sprzęt, którego nie ma jeszcze w sklepach. Pamiętajmy, że – choć tym razem program dotyczy znanego już dobrze modelu – firma wyraźnie wspomina o „ekskluzywnym wglądzie w nowe produkty”.

Na koniec zostawiłem najmniej przyjemną część informacji. Do programu zostanie zakwalifikowanych tylko 25 osób z całego świata – zatem szanse na powodzenie są podobne do trafienia szóstki w totka. Oczywiście nie oznacza to, że nie warto próbować.  Ja – spróbowałem, wy również możecie! O tym czy trafiliście do programu, dowiecie się z e-maila 10 grudnia. Nie wiem, czy ci, którym się nie udało, mogą liczyć na jakieś bonusy od Xiaomi. Może chociaż wyślą wiadomość z podziękowaniem, że próbowaliśmy…?

źródło: Mi Comunity
czytane: 1821

xiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top