Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » Motoryzacja » BMW 530e iPerformance: Naszpikowany technologią

11.04.2018

BMW 530e iPerformance: Naszpikowany technologią

By oderwać się na chwilę od smartfonów i innych urządzeń mobilnych, wracamy na chwilę do tematyki motoryzacyjnej. Tym razem – w BMW 530e w wersji iPerformance.

W filmie przedstawiamy krótko samochód oraz technologie w nim zastosowane. Oczywiście, nie skupiamy się zbyt mocno na aspektach związanych z napędem, zawieszeniem czy właściwościami jezdnymi – tą tematykę pozostawiamy kolegom z branży motoryzacyjnej. My – jako gadżeciarze – skupimy się bardziej na elektronice i cyfrowych rozwiązaniach, które nie tylko dbają o komfortową i przyjemną jazdę, ale podnoszą również poziom jej bezpieczeństwa.

BMW 530e może być wręcz naszpikowane najnowocześniejszymi technologiami, ale gdzieś pod nimi, w tle – wciąż pozostaje klasycznym, prawdziwym, pełnokrwistym samochodem, w którym liczy się przede wszystkim frajda z jazdy. Nie jest to jednak taki zwyczajny samochód – to pojazd z napędem hybrydowym, czyli wykorzystującym zarówno silnik spalinowy, jak i elektryczny. Dodatkowo, jest to samochód hybrydowy typu Plug-in – czyli taki, którego baterie możemy doładować nie tylko podczas jazdy (jak w klasycznej hybrydzie), ale także na postoju, korzystając z zewnętrznego zasilania. W filmie przedstawiliśmy również zalety płynące z tego rozwiązania, wspominamy również o przewadze, jaką ma ten napęd nad klasycznym „spaliniakiem” oraz „elektrykiem”. Zapraszamy do oglądania!

 

 

 

PRZYDATNE LINKI:

 

Materiał własny
czytane: 5602

audioBMWBMW tech clubconnected carelektrycznyhybrydowyinternet rzeczyIoTIoT carjazdamoto

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top