Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » Motoryzacja » Navitel R66 2K – kamera samochodowa 2K sterowana za pomocą aplikacji mobilnej

18.03.2022

Navitel R66 2K – kamera samochodowa 2K sterowana za pomocą aplikacji mobilnej

Firma Navitel, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator – R66 2K. Kompaktowe wymiary, brak wyświetlacza i łączność ze smartfonem poprzez Wi-Fi to kilka cech wyróżniających ten model.

Navitel R66 2K nagrywa filmy w rozdzielczości 2560x1440p, w 30 kl./s.. Filmy są zapisywane na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Sensor optyczny GC4653 (2K) umożliwia rejestrowanie wysokiej jakości wideo nawet w nocy. Kąt widzenia obiektywu wynosi 123 stopnie, z opcją obrotu w pionie o 360 stopni. Za stabilną i niezakłóconą pracę urządzenia odpowiada procesor MSTAR SSC337. Kamera montowana jest za pomocą uchwytu na taśmę 3M do przedniej szyby auta.

Sterowanie wideorejestratorem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji Navitel DVR Center. Po połączeniu kamery z urządzeniem mobilnym za pomocą modułu Wi-Fi można oglądać filmy w czasie rzeczywistym, zmieniać ustawienia oraz zapisywać wideo na smartfonie lub tablecie.

Navitel R66 2K został wyposażony w czujnik przeciążeń (G-Sensor), który jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go przed nadpisaniem na karcie pamięci. Ułatwieniem w korzystaniu jest funkcja automatycznego włączania się kamery po uruchomieniu zapłonu (Auto-Start).

R66 2K debiutuje w ofercie Navitel jako propozycja kamery bez tradycyjnie już wbudowanego wyświetlacza w tego typu urządzeniach. Jest to rozwiązanie, które umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności przy niewielkich wymiarach samej obudowy. Wystarczy smartfon, aby połączyć się z kamerą i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel EUROPE.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: ładowarka samochodowa 12/24 V, uchwyt samochodowy, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

Navitel R66 2K dostępny jest w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 399 zł.

źródło: Navitel
czytane: 1189

kamera samochodowakamerkasamochódwideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top