Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » na luzie » Automower, czyli jak skosić trawnik smartfonem

20.05.2016

Automower, czyli jak skosić trawnik smartfonem

Wiosna i lato to miesiące wzmożonych prac w ogrodzie. Szczególnie ważne jest dbanie o zieloną murawę w naszych ogrodach. Automower to inteligentna kosiarka automatyczna, która będzie pracować samodzielnie, podczas gdy użytkownik spocznie i będzie kontrolować ją przez smartwatch.

Tradycyjne kosiarki pochłaniają sporo naszego czasu i wysiłku. Natomiast automatyczne kosiarki mogą pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez naszego udziału, a ich instalacja w ogrodzie jest niezwykle prosta. Pracują samodzielnie niezależnie od kształtu trawnika oraz obecności przeszkód. Kosiarki z rodziny Automower są przeznaczone zarówno do pielęgnacji małych ogrodów (do 600m²) jak i dużych (do 5000m²). Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia, trawnik jest równo przycięty, a koła kosiarki nie tworzą kolein. Automower’y cicho przytną trawnik i nie będą wymagać naszego nadzoru, a jeżeli będziemy chcieli sprawdzić jak sobie radzą – wystarczy, że sprawdzimy ich status na smartfonie lub smartwachu.

Automower Solar Hybrid

Husqvarna oferuje obecnie trzy modele kosiarek. Automower 420 może obsługiwać teren o powierzchni do 2200 m2, z kolei Automover 450X ma nawigację GPS oraz wiele innych funkcji, w tym Automower Connect, która pozwala mieć kosiarkę pod kontrolą: śledzić ją, wydawać polecenia i być na bieżąco z dowolnego miejsca na świecie.  Najbardziej zaawansowana kosiarka, Automower Solar Hybrid, może być dodatkowo zasilana zarówno z akumulatora, jak i energią słoneczną. Kosiarki Automower są odporne na zmienne warunki pogodowe i nie przeszkadza im deszcz, a ponadto są zabezpieczone przed kradzieżą kodem PIN.

Husqvarna Automower 450X

Jeśli koszenie trawnika nie jest twoją ulubioną czynnością, nie relaksujesz się prowadząc kawał plastiku z elektrycznym silnikiem po trawie, powinieneś zainteresować się automatycznymi kosiarkami Husqvarny. Może nie będzie najtaniej, ale na pewno najbardziej gadżeciarsko!

Husqvarna Automower 320

źródło: Husqvarna
czytane: 3477

automatautonomiakosiarkaogródremotesmartfonsmartwatchsterowanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top