Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » O nas

Jolanta Szczepaniak

Dziennikarka - w zawodzie od 10 lat. Absolwentka UŁ. Dawniej związana z miesięcznikiem "Mobile Internet", obecnie publikuje testy w serwisie mGSM.pl. Sporadycznie blogerka i wikipedystka. Na co dzień fanka mobilnych technologii i internetu, gadżeciara, serialomaniaczka i nałogowa czytelniczka książek oraz prasy popularyzującej naukę.

Adam Łukowski

Od 2000 roku współredagował jeden z pierwszych polskich serwisów WAP, tworzony przez Polski Internet Komórkowy. Tworzył autorskie treści do portalu WAP, zajmował się również informacyjną częścią serwisu. Współpracował z Tygodnikiem Angora, w którym prowadził stałą rubrykę pod hasłem "Cyrk Tygodnia". Wieloletni współpracownik nieistniejącego już Magazynu Nowoczesnych Technologii "Mobile Internet". Obecnie - od ponad 12 lat - publikuje w serwisie mGSM.pl. Codziennie dostarcza świeżą porcję wyselekcjonowanych newsów produktowych, publikuje również recenzje. Zajmuje się rynkiem telekomunikacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem segmentu telefonów komórkowych. Prywatnie - pasjonuje się motoryzacją i muzyką.

Jacek Filipowicz

Zawodowo zajmuję się telefonami i smartfonami. Tak wyszło. Interesuje mnie zresztą ogólnie technika, bo trudno nie zauważyć, że żyjemy w czasach błyskawicznego jej rozwoju. Jeszcze w podstawówce oglądałem niemal wyłącznie czarno-białą telewizję, w szkole średniej korzystałem wyłącznie z telefonu przewodowego, pierwszy komputer dostałem, żeby napisać na nim magisterkę, a moją pierwszą komórką była cudowna Nokia 3210. Przy tym wszystkim uważam się za uczciwego humanistę. Urządzenia nie przesłaniają mi ludzi, sieci społecznościowe poprzez automatyczny kontakt z drugim człowiekiem budzą moją niechęć, rosnąca prędkość wymiany danych stale powiększa moje obawy o możliwości przystosowawcze ludzkich umysłów, a jeśli coś piszę, piszę szczerze i z przekonaniem.

Adam Owczarek

Muzyk, pedagog, dziennikarz. Na co dzień Radio Łódź, w wolnych chwilach mGSM.pl, ANGORA, Agencja AgatArt, portal Same Dobre Wieści, a także Stowarzyszenie "Potęga Prasy". Twórca autorskich programów i szkoleń z zakresu dziennikarstwa, PR-u i nowych technologii.

Karolina Lewandowska

W latach 2000-2002 zajmowała się tworzeniem graficznej treści multimedialnej dla telefonów komórkowych. W 2002 dołączyła do redakcji wap.mobile.net.pl współtworząc zawartość portalu. Z czasem zajęła się także pisaniem recenzji przenośnych urządzeń multimedialnych i telefonów komórkowych. Dużo czyta - ulubiony gatunek to kryminał, sensacja i SF. Preferuje aktywny tryb życia - od 2008 roku trenuje z pasją i sukcesami Karate Tradycyjne.

Wojciech Andrzejewski

Z zawodu - dziennikarz. Z pasji - felietonista, bloger i muzyk. Instruktor gry na perkusji w Drum-room.pl. Miłośnik starych gier komputerowych. Właściciel 8bit-cafe.pl. Od 2001 roku związany z branżą IT. Pracę rozpoczynał w pierwszym polskim portalu WAP - wap.mobile.net.pl. Przez 12 lat publikował felietony w miesięczniku "Mobile Internet" lub innych czasopismach. Od 15 lat współpracuje z Tygodnikiem ANGORA. Publikuje także w magazynie "Perkusista". Wieczny student. Obecnie zgłębia tajniki muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Łodzi. Ma dobrą, bo znoszącą go żonę i cztery głodne koty. O potomstwie nic nie wiadomo...

Piotr Sadrakuła

Początkujący autor, od lat pasjonat Sieci, sprzętu komputerowego, fotografii, muzyki klasycznej i filmów sensacyjnych. Po 12 latach prowadzenia blogów, których nikt nie czytał, postanowił zająć się publicystyką, by być użytecznym dla Czytelników.

top