Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » operatorzy » Drugi telefon OPPO taniej o 50% – tylko do 26 sierpnia w T-Mobile

17.08.2021

Drugi telefon OPPO taniej o 50% – tylko do 26 sierpnia w T-Mobile

T-Mobile wystartował z kolejną edycją akcji MEGA TYDZIEŃ, w ramach której przygotowano promocję na smartfony marki OPPO.  Od 17 sierpnia można kupić wybrane duety OPPO ze zniżką na drugi telefon nawet do 700 złotych.

MEGA TYDZIEŃ w T-Mobile to comiesięczna akcja, w której klienci indywidualni mogą liczyć m.in. na rabaty na smartfony. Tym razem, od 17 do 26 sierpnia, będą mogli nabyć dwa smartfony OPPO na bardzo korzystnych warunkach. Do wybranych telefonów OPPO z serii Reno operator doda drugi telefon – Oppo A54 5G i Oppo A74 – za 50% ceny. W duecie ze smartfonem Oppo A54 5G, klient otrzyma zniżkę wynoszącą aż 700 zł. Natomiast decydując się duet z Oppo A74 rabat wyniesie 500 zł. Kupując model Reno 5 Lite w pakiecie z A74 i decydując się na taryfę M+ na 24 miesiące, klient płaci 29 zł na start przy racie 80 zł miesięcznie.

 

Promocyjne telefony będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, czyli zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych. Ponadto, użytkownicy mogą zdecydować się na smartfony w dowolnym momencie – gdy będą podpisywać nową umowę lub aneksować obecnie obowiązującą. Urządzenia można także zakupić bez podpisywania umowy – wówczas klienci zapłacą jednorazowo lub w ratach 0%.

źródło: T-Mobile
czytane: 752

mega tydzieńoppopół cenypromocjasmartfonyT-Mobile

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top