Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » operatorzy » Rejestracja karty pre-paid? Wystarczy kilka minut

06.06.2016

Rejestracja karty pre-paid? Wystarczy kilka minut

Play, jako pierwszy polski operator, zaprezentował dziś, jak będzie wyglądała procedura rejestracji pre-paidów. Przedstawił również, na jakie bonusy mogą liczyć ci, którzy zdecydują się przypisać kartę SIM do nazwiska lub firmy. Wszystko na to wskazuje, że zgodnie z ustawą antyterrorystyczną, na początku 2017 roku wszystkie telefony „na kartę” będą musiały być zewidencjonowane.

Obowiązek będzie dotyczył nie tylko nowych użytkowników, ale także wszystkich tych, którzy już teraz korzystają z komórki, ale jej nie zarejestrowali. Jeśli nie zrobią tego do lutego przyszłego roku, ich telefony zostaną wyłączone.

W Polsce działa ok. 27 mln kart pre-paid, ponad 80% z nich jest niezarejestrowanych. Procedury związane z rejestracją mają być uproszczone do minimum. Rejestrując kartę na osobę prywatną wystarczy podać imię, nazwisko i numer PESEL. Niepełnoletni poniżej 13 roku życia muszą przyjść z rodzicem lub opiekunem, starsi mogą z dowodem osobistym lub paszportem. Właściciele firm wystarczy, że podadzą NIP i REGON.

Aby zachęcić klientów do rejestrowania się, operator planuje nagradzać swoich użytkowników. Nowi klienci otrzymają potrójny bonus: 100 zł, 10 GB i rok ważności konta. Stali klienci – w zależności od stażu w sieci – mogą liczyć nawet na 500 zł. Ci, którzy korzystają z internetu na kartę dostaną 100 GB i rok ważności.

czytane: 6789

Play

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Rejestracja karty pre-paid? Wystarczy kilka minut”

  1. plya pisze:

    od kiedy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top