Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » programy » TIDAL wprowadza nową funkcję Contributor Mix

24.06.2020

TIDAL wprowadza nową funkcję Contributor Mix

Użytkownicy TIDAL zyskali dostęp do nowej funkcji Contributor Mix, pozwalającej w pełni odkryć twórczość ich ulubionych artystów. Dzięki nowej funkcji użytkownicy TIDAL mogą odkryć twórczość autorów, którzy brali udział w powstaniu ich ulubionych piosenek.

Contributor Mix w TIDAL to playlisty oparte na wzorcach słuchania użytkowników, zawierające utwory wspólnego producenta lub autora piosenek. Nowa funkcja to kolejny krok na drodze do tego, aby wyróżnić każdego autora, który brał udział w powstaniu danego utworu. Każde zestawienie może obejmować zarówno wielu artystów, takich jak Swizz Beatz, Max Martin, Tainy i Missy Elliott, jak i różne gatunki np. hip-hop, pop, jazz, rock, soul i R&B.

Poznaj bliżej twórców z Contributor Mix

Wszystkie miksy będą zawierać od 25 do 50 najpopularniejszych utworów napisanych lub wyprodukowanych przez danego twórcę. Aby zobaczyć dostępne playlisty Contributor Mix wystarczy wejść w sekcję Producenci & autorzy na stronie głównej aplikacji TIDAL. Są one także dostępne na profilach konkretnych artystów. Contributor Mix nie jest pierwszą funkcją TIDAL, której celem jest wyróżnienie każdej osoby będącej częścią procesu twórczego. W ubiegłym roku serwis wprowadził zakładkę Twórcy. Dzięki niej subskrybenci serwisu mogą dowiedzieć się, kto kryje się za ich ulubioną muzyką. Oprócz Mix Contributor, TIDAL oferuje również zestawienia My Mix, My Video Mix czy Moja historia odtwarzania. Dowiedz się więcej na TIDAL.com.

„TIDAL kontynuuje pracę w kierunku coraz większej personalizacji, oferując użytkownikom kolejne spersonalizowane playlisty, filmy i utwory zgodnie z ich obecnymi nawykami i gustami. Celem wprowadzenia Contributor Mix jest umożliwienie subskrybentom w łatwy sposób odkrywania nowej muzyki, jak również pogłębienia więzi z ulubionymi artystami” – powiedział COO TIDAL, Lior Tibon.

Co to jest TIDAL?

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo. Oferuje też dostęp do oryginalnych seriali, podcastów i tysięcy playlist skomponowanych przez ekspertów. Daje także możliwość odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji – Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

 

źródło: TIDAL
czytane: 1562

AplikacjaaplikacjeaudiodźwiękmuzykaTidal

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top