Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » 2 z 1 czyli nietypowy głośnik Bluetooth Hama Soundcup-D prosto z IFA

10.09.2019

2 z 1 czyli nietypowy głośnik Bluetooth Hama Soundcup-D prosto z IFA

Wśród nowości pokazywanych podczas targów IFA 2019 znajduje się nietypowy głośnik Bluetooth Hama Soundcup-D, który ma unikalną cechę – z jednego głośnika pozwala zrobić dwa, które oprócz trybu stereo, mogą być dwoma osobnymi głośnikami obsługującymi jednocześnie dwa urządzenia źródłowe.

Soundcup-D to głośnik dla osób, które od tego typu sprzętów oczekują znacznie więcej, niż tylko odtwarzania dźwięku. Premierowy produkt oprócz tego, że pozwala na słuchanie muzyki w jakości stereo, jest także bezprzewodowy, wodoodporny i co najważniejsze – daje możliwość stworzenia z niego dwóch całkowicie niezależnych głośników.

Głośnik Bluetooth Soundcup-D dzięki możliwości słuchania muzyki w jakości stereo zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. Jeśli jednak słuchacze mają ochotę na inny rodzaj muzyki, nie ma problemu – sprzęt za pomocą systemu klikania można podzielić na dwa mniejsze, całkowicie niezależne głośniki. Każda połowa ma swój osobny włącznik i wyłącznik oraz zapewnia wysokiej jakości dźwięk mono. Aby korzystać z obu głośników osobno, należy umieścić je w dwóch różnych pomieszczeniach lub zachować między nimi odstęp, aby uniknąć ponownej łączności stereo. Obie połówki wystarczy podłączyć do osobnego urządzenia źródłowego, a dwie osoby będą mogły słuchać tego, co najbardziej lubią. Soundcup-D ma zasięg 10 m dla połączenia Bluetooth, dlatego smartfon lub tablet powinien znajdować się w pobliżu.

Zgodnie z IPX7 (klasa wodoszczelności) głośnik Bluetooth Soundcup-D jest chroniony przed skutkami zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut, dlatego doskonale radzi sobie w kontakcie z wodą. W sprzęcie znajdują się dwie baterie litowo-jonowe, które wystarczają na około sześć godzin bezprzewodowego słuchania muzyki. Ładuje się je za pomocą kabla micro-USB przez trzy godziny. Jeśli na sprzęcie nic nie jest odtwarzane, wyłącza się on automatycznie po dziesięciu minutach, aby uniknąć niepotrzebnej utraty zasilania. Każda połówka głośnika ma moc 10 W. Głośnik trafi do sprzedaży w Polsce w czwartym kwartale tego roku. Jego cena będzie wynosić około 79.99 euro, czyli 349 zł.

źródło: Hama, wł.
czytane: 1730

głośnikgłośnik BluetoothHamaIP67

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top