Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Allview prezentuje hybrydowe smartwatche Hybrid S i T

12.12.2018

Allview prezentuje hybrydowe smartwatche Hybrid S i T

Allview przedstawia smartwatche Hybrid S i T, które stanowią połączenie klasyki i nowoczesności.

Zegarki hybrydowe to połączenie klasycznego czasomierza ze wskazówkami ze smartwatchem. Możemy korzystać z funkcji smart, ale w razie potrzeby nie pozostaniemy bez zegarka – mechanizm wskazówkowy może pracować do 30 dni na jednym ładowaniu, podczas, gdy smartwatch – najwyżej 5. Zegarki Allview są wodoszczelne do 3 ATM i mają 1,22-calowe wyświetlacze. Łączą się ze smartfonami poprzez Bluetooth 4.2 i dedykowaną aplikację Allwatch. Ponadto smartwatche mają specjalne motywy zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego kontekstu. Dzięki wymiennym motywom i możliwości tworzenia nowych, przez użytkownika dodając zdjęcie z galerii, smartwatchy S/T są zawsze miłym zaskoczeniem.

Aby ułatwić interakcję z powiadomieniami na wyświetlaczu, Hybrid S/T używa menu SWIPE sterowanego od połowy ekranu, a podczas czytania powiadomień, wskazówki znikają automatycznie. Zegarki umożliwiają m.in. monitorowanie tętna i snu, liczenie kroków i spalonych kalorii, zapisywanie wyników aktywności sportowych, powiadomienia dla mediów społecznościowych, połączeń telefonicznych, wiadomości przychodzących oraz e-maili, zarządzanie muzyką i zdalne sterowanie kamerą.

Hybrid S i T są teraz dostępne w przedsprzedaży, za 749 zł, z pełną gamą wymiennych opasek dostosowanych do wybranego stylu użytkownika, a także inteligentnym głośnikiem V-Bass jako prezent dla zamówień złożonych do dnia 17.12.2018.

źródło: Allview
czytane: 2344

Allviewhybridinteligentny zegareksmartbandsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top