Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Allview Visual 360° – budżetowa kamera 360°

18.10.2016

Allview Visual 360° – budżetowa kamera 360°

Allview prezentuje Visual 360°, kamerę, dzięki której aktywni ludzie nie przegapią już nigdy żadnej okazji do zapisania swoich przeżyć.

Kamera ma dwa obiektywy, z przodu i z tyłu urządzenia. Każdy z nich wykonuje zdjęcia 180°, horyzontalne i wertykalne, które w połączeniu tworzą widok 360 stopni, bez martwych kątów.

Zdjęcia Visual 360° zostaną zapisane na karcie microSD o pojemności do 32GB. Użytkownik może sterować kamerą prosto ze swojego smartfonu. Poprzez dedykowaną aplikację będzie mógł: robić zdjęcia i nagrywać filmy, sprawdzić podgląd obrazu oraz szczegóły dotyczące czasu nagrywania lub statusu baterii.

Materiały 360° mogą być przeglądane poprzez urządzenia do wirtualnej rzeczywistości, takie jak okulary Visual VR, do których wystarczy włożyć swój telefon. Urządzenia wyposażone w żyroskop umożliwią swobodne rozglądanie się po obrazie poprzez przesuwanie urządzenia w przestrzeni.

img11-2

Kamera Visual 360° jest wyposażona w statyw do łatwego montażu i użytku. Oddzielnie użytkownicy mogą wybrać spośród wielu akcesoriów, które mogą pomóc im w używaniu kamery w różnych okolicznościach: pokrowiec wodoodporny, selfie stick, pilot do zdalnego sterowania (również w formie stylowego zegarka), przednie mocowanie do kasku, ładowarki do samochodu i innych.

Kamera Visual 360° trafiła do przedsprzedaży w cenie 799 zł. Wysyłki rozpoczną się już 28 października 2016. Klienci, którzy zdecydują się na zakup produktu z oficjalnego sklepu Allview przed premierą otrzymają w prezencie parę okularów Visual VR za darmo.

camera

źródło: Allview
czytane: 4063

filmfotografiakameraVirtual Realitywideo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top