Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Allview wprowadza na rynek Visual VR – swe pierwsze okulary do wirtualnej rzeczywistości

29.04.2016

Allview wprowadza na rynek Visual VR – swe pierwsze okulary do wirtualnej rzeczywistości

Allview wprowadza do oferty okulary Visual VR, urządzenie wirtualnej rzeczywistości, gdzie sterowanie odbywa się wyłącznie za pomocą ruchów głowy, bez użycia żadnych dodatkowych przycisków.

Okulary Visual VR są kompatybilne z serią smartfonów Allview. I nie tylko… Okulary Visual VR są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami mającymi wbudowany żyroskop oraz o przekątnej wyświetlacza wynoszącej pomiędzy 4 a 6 cali. Waga urządzenia to 263 gramy, natomiast ich wymiary zostały maksymalnie zredukowane w celu zapewnienia wygodnego użytkowania.

Ostrość oraz odległość pomiędzy soczewkami jest regulowana, dlatego Visual VR może dostosowywać się do wymagań każdego użytkownika. Okulary dostarczają szeroki kąt widzenia wynoszący 102 stopnie. Po wejściu w aplikację Full Dive, użytkownik może otworzyć menu za pomocą prostego ruchu głowy od lewej do prawej, przytrzymanie kursora na aplikacji przez 2 sekundy spowoduje otwarcie wybranej opcji.

Za pomocą Visual VR, użytkownicy mogą stać się postaciami swoich ulubionych gier, mogą doświadczyć sportów ekstremalnych, oglądać filmy w prawdziwym 3D lub filmy wykonane w technologii 360 stopni. Ponadto wirtualna rzeczywistość wykracza poza sferę rozrywki i odciska coraz większe piętno w dziedzinie nauki, badań i rozwoju. Użytkownicy, którzy już zamówili lub wkrótce zamierzają zamówić smartfon P8 Energy PRO lub X3 Soul PRO otrzymają okulary VR1 za darmo.

Visual VR by Allview

Osoby, które chcą już dziś zamówić okulary Visual VR2 mogą złożyć zamówienie przedsprzedażowe na stronie Allview. Cena urządzenia to 149 zł. Wysyłka urządzeń rozpocznie się w drugiej połowie Maja 2016.

źródło: Allview
czytane: 3647

3dAllviewprzedsprzedażVirtual RealityVRwirtualna rzeczywistość

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Allview wprowadza na rynek Visual VR – swe pierwsze okulary do wirtualnej rzeczywistości”

  1. Ponuc pisze:

    Jak tak samo „dobre” jak ich telefony to ja podziękuje, w tej cenie, a nawet taniej mam GoClever

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top