Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » ART AOS-01B – opaska fitness z pulsometrem

22.07.2016

ART AOS-01B – opaska fitness z pulsometrem

Specjaliści zalecają, by dziennie pokonywać dystans przynajmniej 10 tysięcy kroków. Wartość ta może być czysto subiektywna, jednak chodzić na pewno warto. Odpowiedzią na okresowe braki motywacji może być nowa opaska marki ART, model AOS-01B, która na bieżąco poinformuje, jak bardzo jesteśmy aktywni.

Cała aktywność, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy (monitoring snu), jest rejestrowana i zapisywana. Dzięki temu nie tylko otrzymujemy wgląd w bieżące statystyki, ale także możemy łatwiej osiągać obrane cele. Nawet te duże, zalecane przez Światową Organizację Zdrowia, gdzie rekomendowany, dzienny poziom kroków to 10 tysięcy. W przeliczeniu jest to ok. 6,5 km, na które składa się np. droga do i z pracy, wyjście na zakupy czy spacer z psem.

Nowa opaska fitness ART AOS-01B to dyskretny i elegancki asystent. Policzy nie tylko kroki, ale także pomoże zmierzyć ilość spalonych kalorii i sprawdzi pokonany dystans. Ma również wbudowany pulsometr, który pokaże aktu

alne tętno. Dzięki wysokiemu (IP65) stopniowi odporności na zachlapania, nie trzeba jej ściągać, biorąc prysznic.

 

Co ciekawe, opaska sprawdzi się również jako uzupełnienie posiadanego smartfona. Wbudowany moduł Bluetooth pozwoli szybko sprawdzić, kto akurat do nas dzwoni. Wszystkie informacje są prezentowane na energooszczędnym wyświetlaczu, wykonanym w technologii OLED.

Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi od 4 do 7 dni. Bateria urządzenia ma 110 mAh pojemności. Urządzenie współpracuje ze smartfonami wyposażonymi w system operacyjny Android 5.0 lub wyższy oraz począwszy od iOS 7.1 w przypadku iPhone’ów.

ART AOS-01B ma 24-miesięczną gwarancję i kosztuje 179 zł.

źródło: WęcPR
czytane: 2773

Fitnessopaskapulsometrsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top