Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Audictus Dynamo – głośnik, który nie potrzebuje kabli

26.07.2018

Audictus Dynamo – głośnik, który nie potrzebuje kabli

Nowy głośnik Audictus Dynamo to bezprzewodowa konstrukcja, którą można zabrać ze sobą wszędzie. I to bez względu na warunki.

Mobilny głośnik powinien dobrze znosić wszystko, co może go spotkać poza bezpieczną, domową przestrzenią. Audictus Dynamo może zostać z powodzeniem zabrany nie tylko na spacer czy biwak, ale też na spływ kajakowy, niekoniecznie po najspokojniejszej rzece. Urządzenie jest wodoodporne. Nie straszne mu zachlapanie czy nawet pełne zanurzenie. Pod wodą (do głębokości 1 m) wytrzyma 30 minut.

Audictus Dynamo nadaje się nie tylko na krótkie spacery. Jego bateria o pojemności 1300 mAh ma wytrzymać około 7 h nieprzerwanej pracy. Producent zapewnia, że ten niewielki głośnik znosi wszelkie wstrząsy. Jego obudowa jest wykończona gumą, co sprawia, że jest bardziej solidny, ale też nie wyślizgnie się z rąk.

Audictus Dynamo łączy się ze źródłem sygnału (telefonem) poprzez Bluetooth 2.1 lub NFC. Dzięki wbudowanym przyciskom pozwala nie tylko na regulację głośności, ale też na odbieranie połączeń, co może być szczególnie przydatne w terenie, gdzie sięganie po telefon nie zawsze bywa wygodne. Zwłaszcza, że głośnik można zawiesić sobie np. przy pasku czy na plecaku. Ma on bowiem swój własny sznurek. Za głośnik przyjdzie nam zapłacić ok. 149 zł.

źródło: informacja prasowa producenta
czytane: 3324

audioBluetoothgłośnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top