Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » BackBeat GO 600 – nowe słuchawki od Plantronics

26.04.2018

BackBeat GO 600 – nowe słuchawki od Plantronics

Plantronics, producent doświadczony w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, ogłosił wprowadzenie serii BackBeat GO 600 – bezprzewodowych słuchawek nausznych wyposażonych w unikalne funkcje i stworzonych z myślą o miłośnikach muzyki, a zarazem dostępnych w przystępnej cenie.

Aby dostarczyć melomanom wrażeń, jakich oczekują, słuchawki BackBeat GO 600 zostały wyposażone w podwójny korektor graficzny, który pozwala użytkownikowi wybierać pomiędzy trybem Bass Boost (wzmocnione basy) i Balanced (zrównoważone basy). Tryb Balanced EQ zapewnia autorską jakość dźwięku Plantronics, która dostarcza najlepsze możliwe brzmienia niezależnie od gatunku muzycznego. Przełączanie pomiędzy dwoma trybami odbywa się za pomocą jednego guzika – funkcja rzadko dostępna w słuchawkach z tej półki cenowej. BackBeat GO 600 cechuje smukła, lekka konstrukcja z pałąkiem na głowę i wyściełanymi nausznikami pokrytymi pamięciową gąbką. Zapewniają one równowagę pomiędzy wygodą a izolacją, dając bogaty dźwięk i minimalizując rozpraszające czynniki.

 

BackBeat GO 600 mają baterię, która zapewnia do 18 godzin bezprzewodowego słuchania po jednym naładowaniu baterii oraz kontrolery na nausznikach, które umożliwiają szybkie zatrzymywanie/włączanie, przełączanie utworów, regulację głośności i odbieranie telefonów. Wyposażono je również w mikrofon z szerokopasmowym dźwiękiem, dający możliwość głosowego odbierania telefonów i kompatybilność z Siri, Google Now i Cortaną.

BackBeat GO 600 mają składane na płasko nauszniki ułatwiające transport i noszenie na szyi podczas przerw w korzystaniu ze słuchawek, zaś zestaw zawiera etui do transportu, kabel ładujący USB oraz kabel audio do słuchania muzyki nawet po rozładowaniu baterii.

Seria BackBeat GO 600 będzie dostępna już wkrótce w cenie 99,99 USD, w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, khaki, granatowej i szarej. Ceny na polski rynek jeszcze nie określono.

źródło: Plantronics
czytane: 3329

audiobezprzewodoweBluetoothdźwiękPlantronicssłuchawkisłuchawki bezprzewodowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top