Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Bezprzewodowy głośnik Bluetooth od Maxell

27.06.2016

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth od Maxell

MXSP-WP2000 firmy Maxell to bezprzewodowy głośnik, który można podłączyć do cyfrowego źródła dźwięku za pomocą Bluetooth, NFC i kabla 3,5 mm.

W obudowie Maxell MXSP-WP2000 znalazły się dwa głośniki frontowe, o mocy 7W każdy, które charakteryzują się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 100Hz a 20kHz oraz impedancją na poziomie 8 omów.

Przedni panel pokryty jest czarną lub szarą (w zależności od wersji kolorystycznej) siatką, która nadaje całości eleganckiego wyglądu. Na górnej ściance znajduje się panel kontrolny z przyciskami służącymi do sterowania. Za ich pomocą można m.in. włączyć/wyłączyć urządzenie, regulować głośność lub wybrać odtwarzany utwór.

1_xlrg_white

Wbudowana technologia Bluetooth 4.0 i bezprzewodowa zdolność parowania NFC, pozwalają na swobodne używanie urządzenia pozbawionego wszelkich krępujących przewodów. Dzięki kompresji audio aptX i AAC, system głośnikowy zapewnia bezstratny i bezprzewodowy streaming sygnału audio.

Ponadto głośnik jest kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi możliwość bezprzewodowego ładowania Qi. Jeśli wybrane urządzenie nie jest kompatybilne z technologią Qi, istnieje możliwość jego podłączenia za pomocą portu USB znajdującego się w tylnej części głośnika.

2_xlrg

W zestawie oprócz głośnika znajduje się również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego użytkownik może włączyć/wyłączyć urządzenie, wybrać utwór, zmienić głośność, zatrzymać lub wznowić odtwarzaną piosenkę, odebrać połączenie telefoniczne oraz parować urządzenia.

Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego cena wynosi 599 zł.

źródło: Maxell
czytane: 2325

Bluetoothgłośnikgłośnik btMaxellQi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top