Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Bose Frames – muzyczne okulary

05.12.2018

Bose Frames – muzyczne okulary

Firma Bose, znana z dobrej klasy systemów głośnikowych oraz słuchawek, przygotowuje ciekawą nowość. Co powiecie na słuchawki połączone z okularami? To właśnie Bose Frames.

Opis nowego pomysłu Bose można zawrzeć w jednym zdaniu: to okulary z wbudowanymi słuchawkami Bluetooth. Niby nic skomplikowanego, ale jak dotąd nie widziałem zbyt wiele tego rodzaju urządzeń – a już na pewno nie w ofercie producenta o takiej renomie, jaką cieszy się Bose.

Okulary mają klasyczną stylizację, występują w dwóch wersjach, zatem powinny pasować zarówno mężczyznom, jak i piękniejszej części nabywców. Jedyne, co może przeszkadzać, to masywność zauszników – ale przecież słuchawki musiały się gdzieś zmieścić.

Szkła dają ochronę 99% UVA/UVB, nie są polaryzowane, a elektronikę zabezpieczono przed wilgocią tylko w podstawowym stopniu (IPX2). Głośniki słuchawek zaprojektowano tak, by wydobywający się dźwięk był kierunkowy – trafiał do naszego ucha, nie przeszkadzając jednocześnie otoczeniu. Co ważne – Frames nie „odcinają” nas całkowicie od świata zewnętrznego, wciąż usłyszymy np. ostrzegawczy klakson.

Obsługę słuchawek powierzono pojedynczemu przyciskowi, ale urządzenie jest również kompatybilne z dedykowaną aplikacją Bose. Obsługiwane są wszystkie popularne standardy połączenia Bluetooth, Frames pozwalają też na prowadzenie rozmów telefonicznych. Akumulator wystarczy na 3,5 godziny ciągłego odtwarzania, a jego naładowanie zajmie do 2 godzin. W zestawie otrzymamy pokrowiec.

Słuchawki Bose Frames Alto i Rondo będą dostępne od stycznia, a ich cena wynosi 200 dolarów.

źródło: BOSE
czytane: 2815

bezprzewodoweBluetoothBoseokularysłuchawkisłuchawki bezprzewodowewireless

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top