Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Bose SoundSport Free – zupełnie bezprzewodowe słuchawki

08.02.2018

Bose SoundSport Free – zupełnie bezprzewodowe słuchawki

Firma Bose zaprezentowała nowe, zupełnie bezprzewodowe słuchawki SoundSport Free, w postaci dwóch małych słuchawek dousznych. SoundSport Free dostępne będą już 7 lutego w cenie 849 zł.

Słuchawki SoundSport Free zaprojektowano tak, aby osiągnąć balans między rozmiarem, jakością dźwięku, mocą i stabilnością bezkablowej konstrukcji, przeznaczonej do intensywnych ćwiczeń.

Każda słuchawka waży 18 gramów włącznie z końcówką StayHear+ i mierzy 3,12 x 2,5 x 3 cm. Wyposażono je w nowy, wzmocniony system antenowy, który utrzymuje stabilne połączenie między słuchawkami i telefonem lub tabletem, z którym są sparowane – niezależnie od tego, czy urządzenie znajduje się w odległości do 10 metrów, w kieszeni użytkownika, w torbie sportowej, czy też jest przypięte w opasce na ramię. Dzięki pakietowi akustycznemu, obejmującemu cyfrowe przetwarzanie sygnału Bose, korekcję optymalizowaną w zależności od głośności, oraz akumulator litowo-jonowy, słuchawki SoundSport Free zapewniają nawet 5 godzin mocnego, klarownego dźwięku – bez trzasków, stuknięć i syków.

Słuchawki SoundSport Free stworzono z myślą o intensywnym treningu. Zastosowano w nich specjalne końcówki StayHear+ Sport, które pewnie trzymają się w uchu i gwarantują komfort. Są solidne i wytrzymałe, a klasa szczelności IPX4 zapewnia odporność na wodę i pot, zarówno podczas treningów w pomieszczeniach, jak i pod otwartym niebem. Ułatwiają też korzystanie z telefonu i asystenta głosowego – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na prawej słuchawce.

Słuchawki SoundSport Free są zawsze gotowe do pracy. Pokrowiec ładujący magnetycznie przytrzymuje słuchawki, pozwala je bezpiecznie przechowywać i umożliwia ich dwukrotne, pełne naładowanie, zapewniając tym samym nawet 10 dodatkowych godzin pracy. Jeśli słuchawek nie odłożono do pokrowca, nowa funkcja „Find My Buds” w aplikacji Bose Connect App pokazuje, gdzie i kiedy ich ostatnio używano, co pomaga je zlokalizować.

Słuchawki SoundSport Free będą dostępne w trzech kolorach: Triple Black (czarny), Midnight Blue i Yellow Citron (niebiesko-żółty) oraz Bright Orange i Midnight Blue (pomarańczowo-niebieski).

źródło: Bose
czytane: 4299

audiobezprzewodoweBluetoothBosedźwiękmuzykasłuchawkisłuchawki bezprzewodowesport

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top