Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Doogee Smart Cube P1: projektor jak kostka Rubika

28.04.2016

Doogee Smart Cube P1: projektor jak kostka Rubika

Importer firmy Doogee wprowadza na nasz rynek miniaturowy projektor Smart Cube P1. Urządzenie wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i niecodzienną stylizacją.

Doogee Smart Cube P1 ma kształt i kolorystykę inspirowane kostką Rubika. Wygląda odjazdowo, a do tego nie tylko mieści się w kieszeni, ale można go ustawić na dowolnej ściance i przeprowadzić projekcję choćby na suficie. Projektor ma krawędzie o długości 6,2 cm. Jest więc tylko symbolicznie większy od oryginalnego projektu kostki Rubika (5,7 cm). Waży 290 g. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, może wyświetlać obraz o przekątnej do 100 cali.

Doogee_Smart_Cube_P1_01

W projektorze zastosowano baterię o pojemności 4800 mAh, która pozwala na pracę urządzenia do 3 godzin, bez dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. W awaryjnych sytuacjach można go wykorzystać jako power bank i doładować z jego pomocą choćby smartfona. Dzięki technologiom DLNA, Miracast i AirPlay oraz łączności Wi-Fi w standardzie b/g/n, na Doogee Smart Cube P1 bezprzewodowo wyświetlimy filmy oraz ulubione aplikacje czy gry. Moduł Bluetooth 4.0 wykorzystamy z kolei do sparowania bezprzewodowych głośników, jeżeli niewystarczające okażą się te wbudowane w urządzenie – o mocy 1,2 W każdy.

Doogee_Smart_Cube_P1_06

Pełnowymiarowy port USB może posłużyć zarówno do podłączenia pendrive’a z multimediami, jak i innych akcesoriów, jak np. myszy czy klawiatury. Projektor został wyposażony w czterordzeniowy procesor Amlogic, 1 GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Lampa LED zapewni jasność na poziomie 70 lumenów, a jej żywotność to 30 000 godzin pracy. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 854×480 pikseli, przy współczynniku kontrastu 800:1. Projektor działa pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Sugerowana cena detaliczna Doogee Smart Cube P1 wynosi 999 zł.

Doogee_Smart_Cube_P1_02

źródło: WęcPR
czytane: 2888

AirPlayAndroidbateriaChinyDLNAekranfilmkinoMiracastobrazpikoprojektor

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top