Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Fitbit prezentuje smartwatch Versa oraz opaskę dla dzieci Ace

14.03.2018

Fitbit prezentuje smartwatch Versa oraz opaskę dla dzieci Ace

Firma Fitbit ogłosiła premierę dwóch nowych produktów – smartwatcha Fitbit Versa oraz opaski monitorującej aktywność Fitbit Ace, dla dzieci od 8. roku życia.

Fitbit Versa to najlżejszy metalowy smartwatch Fitbit oferujący wygodny design i nowy pulpit, który upraszcza dostęp do danych o stanie zdrowia i aktywności. Ma cienką, anodowaną aluminiową obudowę i jest lekko zwężany i ukośny, aby dopasować się zarówno do małych jak i dużych nadgarstków. Zaokrąglony kwadratowy wyświetlacz wyposażony jest w jasny, kolorowy ekran dotykowy o jasności do 1000 nitów. Versa oferuje też różnorodne stylowe akcesoria, dzięki którym można zmienić wygląd urządzenia w zależności od stroju lub aktywności. Zaawansowane informacje o stanie zdrowia i aktywności, takie jak całodobowe monitorowanie tętna, treningi na ekranie i automatyczne monitorowanie faz snu łączą się z opcjami, do których należą szybkie odpowiedzi dla użytkowników systemu Android, transakcje bezgotówkowe i muzyka dostępna w urządzeniu. Wszystko to z baterią o żywotności powyżej 4 dni. Smartwatch Versa jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 199,95 euro. Do ogólnoświatowej sprzedaży wejdzie w kwietniu 2018 roku.

Fitbit ogłasza także wprowadzenie funkcjonalności monitorowania zdrowia kobiet, które pomoże kobietom śledzić cykl menstruacyjny, mieć dostęp do wszystkich danych w jednym miejscu i lepiej zrozumieć zależności wpływające na ogólny stan zdrowia. Monitorowanie zdrowia kobiet będzie dostępne w urządzeniach Versa i Ionic oraz we wszystkich aplikacjach Fitbit wiosną 2018.

Fitbit Ace to natomiast urządzenie monitorujące aktywność umożliwiające całym rodzinom wspólne budowanie zdrowych nawyków. Fitbit Ace, to narzędzie w walce ze spadającą wśród dzieci aktywnością, które zostało zaprojektowane dla dzieci od 8. roku życia. Automatycznie monitoruje kroki, minuty aktywności i sen. Żywotność baterii sięga nawet 5 dni. Ace wyposażony jest w regulowaną, wodoodporną opaskę na rękę dostępną w dwóch żywych kolorach. Nowe konto rodzinne Fitbit umożliwia rodzicom kontrolowanie z kim dzieci łączą się przez aplikację Fitbit. Dzięki tej funkcjonalności rodzice mogą chronić prywatność swoich pociech i mieć wgląd w ich aktywność. 10 tarcz zegara i dwie wymienne opaski w wyrazistym niebieskim lub fioletowym kolorze sprawią, że każde dziecko dopasuje Ace do swojego charakteru. Ace  jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 99,95 euro. Będzie dostępny w sklepach na całym świecie w drugim kwartale 2018 roku.

źródło: Fitbit
czytane: 2578

Fitnessinteligentny zegarekinternet rzeczyopaskasmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top