Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » G550 Moto: nawigacyjna hybryda od Navitel

17.06.2016

G550 Moto: nawigacyjna hybryda od Navitel

Navitel Poland prezentuje pierwszą na rynku hybrydę nawigacji motocyklowej i samochodowej – Navitel G550 Moto. Jest to urządzenie całoroczne, wodoodporne, kurzo i wstrząsoodporne z certyfikatem IP67, wbudowany Bluetooth, podgląd paska trasy oraz opcję „kliknij i jedź”, a także dedykowany uchwyt samochodowy, który pozwala zainstalować nawigację na szybie samochodu.

Navitel G550 Moto jest w zamyśle nawigacją motocyklową, ale wystarczyło opracować dedykowany uchwyt, aby urządzenie nadawało się także do użytkowania przez właścicieli czterech kółek. Mamy zatem do czynienia z połączeniem funkcjonalności typowo motocyklowych, jak na przykład wyprofilowana osłonka czy możliwość obsługi wyświetlacza w rękawiczkach, z pełnoprawną 4,3-calową nawigacją, oferującą dożywotnią aktualizację mapy – tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Poland.

Navitel G550 Moto ma 4.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×272 pikseli i proporcji 16:9. Wytyczanie trasy odbywa się przy użyciu procesora ARM Cortex A7 o taktowaniu zegara 800 MHz. Wewnętrzna pamięć nawigacji to 8 GB (zainstalowano na niej mapy krajów Europy oraz Rosji, Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy).

_NAVITEL_G550

Motocykliści docenią na pewno udogodnienia, takie jak np. widok informacji o trasie na jednym pasku usytuowanym w widocznym miejscu, opcja „kliknij i jedź” umożliwiająca obranie destynacji po zaznaczeniu palcem lub rysikiem punktu na mapie, asystent pasa ruchu pokazujący właściwy pas, który należy zając na skrzyżowaniu oraz integracja nawigacji ze słuchawkami poprzez tryb Bluetooth i wygodne odsłuchiwanie lektora prowadzącego do celu. Poza tym do dyspozycji użytkownika pełna baza stacjonarnych fotoradarów, szybkie planowanie trasy oraz opcja „moje miejsca”, polegająca na dostępie do miejsc na mapie oznaczonych jako ulubione.

Cena urządzenia to 799 zł.

źródło: Navitel
czytane: 3231

autoBluetoothGPSmapaNavitelnawigacjasamochód

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top