Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Hublot – piłkarski, luksusowy smartwatch

23.03.2018

Hublot – piłkarski, luksusowy smartwatch

Firma Hublot, znana dotąd jak producent luksusowych zegarków, wkracza na rynek smartwatchy. Model o nazwie Big Bang Referee 2018 World Cup Russia powstaje w partnerstwie z FIFA. Będzie zatem i luksusowy, i inteligentny, i piłkarski…

Przydługa nazwa Hublot Big Bang Referee 2018 World Cup Russia wynika właśnie z partnerstwa z organizacją piłkarską. Zegarek trafi bowiem na nadgarstki sędziów podczas mistrzostw w Rosji. Każdy z sędziów otrzyma indywidualnie personalizowany model. „Sędziowski” zegarek da szybki dostęp do powtórek i śledzenia piłki, a minięcie linii gola zasygnalizuje wibracją.

Powstanie też wersja „cywilna” – tu z kolei kibice otrzymają na zegarki wyniki meczów, tabele, statystyki czy przypomnienia.

Tematyczny Hublot będzie miał wodoszczelną (5 ATM) obudowę ze stopów tytanu i kewlaru, a także wiele klasycznych, choć wirtualnych tarcz do wyboru. Urządzenie ma korzystać z systemu Google Wear OS i będzie mieć 13,8 mm grubości.

Zegarek dysponuje 35,4-milimetrowym wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 400×400 pikseli (287 ppi), a jego akumulator ma wystarczyć na całodzienne działanie. Wyposażenie obejmuje akcelerometr, żyroskop, czujnik przechyłu, mikrofon i GPS.

Hublot Big Bang Referee 2018 World Cup Russia nie będzie jednak tani – jego cena to ok. 5200 dolarów, czyli niemal 18 tys. zł. Powstanie limitowana ilość sztuk – 2018.

źródło: www.hublot.com
czytane: 6518

AndroidAndroid WearHublotinteligentny zegarekinternet rzeczyopaskasmartwatchWearzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top