Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Motus Scooty 8,5+, czyli hulajnoga dla atlety – nareszcie!

27.08.2019

Motus Scooty 8,5+, czyli hulajnoga dla atlety – nareszcie!

Polska firma Motus, znana z produkcji hulajnóg elektrycznych, wkracza na rynek z ciekawą nowością – hulajnogą Scooty 8,5+ przeznaczoną dla wyższych i cięższych użytkowników.

Nie każdy ma figurę modela, przeciętny wzrost i mieści się w typowym, przyjętym przez producentów elektrycznych „jeździdełek” kanonie. Motus Scooty 8,5+, wedle zapewnień producenta, jest przystosowany dla użytkowników mających nawet 2 metry wzrostu i ważących znacznie ponad 100 Kg. Wysokość kierownicy w hulajnodze Scooty 8,5+ sięga 126 cm – i jest to znacznie więcej, niż w typowym tego rodzaju sprzęcie, co oznacza, że wysoki kierowca nie musi się schylać. Kierownica jest także szersza, dzięki czemu lepiej dopasowuje się do rozpiętości ramion barczystego użytkownika i zapewnia pewniejsze prowadzenie.

Duży człowiek ma też duże stopy – podłogę deskorolki Motus Scooty 8,5+ również zatem powiększono, z typowych 40 do 55 cm długości. By sprawnie wyhamować dużego człowieka na dużej hulajnodze, producent zadbał o dwa hamulce tarczowe, obsługiwane manetkami na kierownicy. Urządzenie ma napęd silnikiem 350 W na tylne koło, dzięki któremu stabilniej się prowadzi i łatwiej pokonuje nierówności. Dodatkowe wyposażenie obejmuje dzwonek na kierownicy, tempomat, oświetlenie, a także wyświetlacz, pokazujący prędkość, naładowania baterii i informacje o awariach. Nie zabrakło stopki i haczyka na zakupy, a całość można oczywiście złożyć.

Pojemność akumulatora Motus Scooty 8,5+ wynosi 10,4 Ah, co pozwala uzyskać zasięg ok. 25 km. Nie jest on może imponujący, ale trzeba pamiętać, że mowa o większym (czyli cięższym) sprzęcie, o solidniejszej konstrukcji, przeznaczonym dla cięższego użytkownika. Ile to cudo kosztuje? Właśnie wystartowała przedsprzedaż, która potrwa do 10 września: w promocji przy zakupie hulajnogi Scooty 8,5+ w cenie 1999 zł deskorolka o wartości 499 zł jest dodawana gratis. Można zatem kupić hulajnogę sobie, a deskorolkę podarować dziecku. Oferta jest oczywiście limitowana, a wysyłka kupionych sprzętów ruszy 10 września.

 

źródło: Motus
czytane: 2276

elektrycznyhulajnogajazda

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top