Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce

23.10.2018

Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce

Po raz pierwszy w Biedronce dostępny będzie Smart Box Android TV marki Hykker. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu Android TV 8.0 to multimedialne urządzenie zmienia zwykły telewizor w Smart TV. Produkt będzie do nabycia we wszystkich sklepach sieci od czwartku 25 października, w cenie 179 zł.

Smart Box Android TV – co to jest i do czego służy?
Posiadacze starszych, ale wciąż dobrych telewizorów z pewnością wahają się, czy kupić nowy TV, czy szukać innych rozwiązań zwiększających jego możliwości. Na szczęście jest Smart Box z Android TV marki Hykker – urządzenie, dzięki któremu można poczuć swobodę i korzystać z wielu możliwości znanych z nowoczesnych produktów. Przystawka podłączana do telewizora (bez funkcji Smart oraz dla tych z funkcją Smart) za pomocą gniazda HDMI znacząco rozszerza funkcjonalność każdego urządzenia (także monitora lub rzutnika). Zapewnia dostęp do systemu Android TV 8.0, który pozwala korzystać z licznych aplikacji i gier. Umożliwia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym oczywiście do VOD, telewizji internetowej oraz do YouTube, Showmaxa, czy Spotify, Ipla i Tidal, a także do rozrywki on-line i prostych, użytecznych funkcji takich jak: wrzucanie fotek na duży ekran za pomocą funkcji Chromecast, czy np. podgląd prognozy pogody i atrakcji miejskich w danym dniu.

Smart Box Android TV – pudełeczko niewielkich rozmiarów utrzymane w kolorze głębokiej czerni, jest przeznaczone dla wszystkich posiadaczy starszych i nowszych telewizorów z gniazdem HDMI. Smart Box Android TV obsługuje rozdzielczość Full HD ze wsparciem HDR zapewniając żywe kolory. Urządzenie ma też wbudowaną usługę Chromecast, przez co można strumieniowo przesyłać obrazy i filmy ze smartfona czy laptopa wprost na większy ekran swojego telewizora i nie tylko. A wszystko to jednocześnie z surfowaniem po sieci czy rozmawianiem, bez przerywania transmisji i straty energii na telefonie. Funkcjonalność urządzenia zwiększa gniazdo Ethernet (RJ45) do bezpośredniego podłączenia Internetu, gwarantujące większą stabilność i szybkość transmisji danych niż w przypadku korzystania jedynie ze łącza po Wi-Fi. A jeżeli o Wi-Fi mowa, to Hykker Smart Box Android TV obsługuje standard 802.11 b/g/n. Przystawka oferuje także dwa USB 2.0, pomocne w razie jednoczesnego korzystania z przenośnej pamięci i np. klawiatury, a także Bluetooth 4.0 umożliwiający podłączenie padów. Jest też 8 GB pamięci wewnętrznej na inne pliki multimedialne. Sercem urządzenia jest procesor ARM typu Cortex-A53 o taktowaniu 1,2 GHz, współpracujący z procesorem graficznym Mali-450, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Sama konfiguracja przystawki jest banalnie prosta i zajmuje kilka chwil. Wystarczy zalogować się na koncie Google – a wszystko przebiega niemal tak jak na smartfonie.

Hykker Smart Box Android TV w cenie 179 zł dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od czwartku 25 października do 5 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

Hykker Smart Box Android TV

źródło: Hykker
czytane: 3524

Android TVbiedronkaHykkersmart TV

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top