Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Jabra Halo Smart do muzyki i rozmów

12.09.2016

Jabra Halo Smart do muzyki i rozmów

Jabra wprowadza na polski rynek nowe słuchawki bezprzewodowe Jabra Halo Smart. Producent zapewnia, że nadają się one zarówno do prowadzenia rozmów, jak i słuchania muzyki.

Jabra Halo Smart mają 10-milimetrowe głośniki oraz mikrofony z wbudowaną ochroną przed szumem wiatru, a także specjalny przycisk do obsługi Google Now/Siri. Dzięki możliwości prowadzenia rozmów przez 17 godzin lub słuchania muzyki przez 15 godzin po jednym ładowaniu urządzenia, słuchawek Jabra Halo Smart można używać przez cały dzień.

Według ostatnich obserwacji firmy Jabra, 79% użytkowników chciałoby mieć jedno urządzenie zarówno do połączeń, jak i do słuchania muzyki, ale większość urządzeń do słuchania muzyki dostępnych na rynku nie zapewnia dobrej jakości rozmów telefonicznych. Jabra Halo Smart umożliwiają odbieranie połączeń przez rozdzielenie funkcji dwóch końcówek słuchawek: jednej używamy do rozmów telefonicznych, a dwóch do słuchania muzyki. Słuchawki pozwalają także na dostęp do Siri czy Google Now – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby się połączyć i mieć dostęp do aktualnych informacji. Alarm wibracyjny w opasce na szyję powiadamia o połączeniach przychodzących, a użytkownicy Androida mogą się dodatkowo spodziewać powiadomień o wydarzeniach w kalendarzu, przychodzących mailach, a także wiadomościach sms oraz na portalach społecznościowych.

k

Urządzenie ma wbudowaną baterię 230 mAh w tylnej części opaski, a używając aplikacji Jabra Assist można śledzić dokładne zużycie baterii, otrzymywać powiadomienia kiedy bateria się wyczerpuje oraz informację o tym, kiedy należy ponownie naładować urządzenie (na podstawie historycznych danych o zużyciu).

Słuchawki Jabra Halo Smart są dostępne w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim oraz czarnym. Produkt można zamówić przez internet lub u autoryzowanych partnerów stacjonarnych od września 2016. Cena to 359 złotych.

źródło: Jabra
czytane: 2410

audioBluetoothdźwiękjabramuzykasłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top