Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Kamera 4K do auta, na rower i…

01.12.2016

Kamera 4K do auta, na rower i…

NavRoad myCAM 4K Active to multi kamera, którą można wykorzystać niemal wszędzie. Dzięki dołączonym bezpłatnie do urządzenia akcesoriom, jedna kamera może dbać o bezpieczeństwo kierowcy (jako DVR, kamera samochodowa), zaś po ściągnięciu jej z przedniej szyby – można wziąć ją na basen (wodoodporność do 30 metrów przez minimum godzinę), na wycieczkę rowerową czy motocyklową (dedykowany uchwyt). Za wysoką jakość nagrań odpowiadają m.in. sensor Sony Exmor oraz procesor AllWinner V3.

myCAM-4K-active_03-montaz-copy-706x520Wszechstronność kamery byłaby niewiele warta, gdyby nie parametry użytkowe oraz jakość nagrań i zdjęć. Sensor Sony Exmor o średnicy prawie 6 mm zapewnia obraz wysokiej jakości, z niskim poziomem szumów oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów. W połączeniu z mocą obliczeniową nowego procesora AllWinner V3 przekłada się to na rejestrację filmów w rozdzielczości do 4K (3840×2160) przy 30 klatkach na sekundę, bądź nawet 120 klatkach/s w rozdzielczości 720p (1280×720). Wysokiej jakości szklana soczewka obiektywu zapewnia niemal panoramiczne kąty widzenia, sięgające nawet 170 stopni.

NavRoad myCAM 4K Active posiada wymienną baterię o pojemności 1050 mAh, co przekłada się na możliwość nagrania nawet 80 minut materiału filmowego. A gdyby i tyle jednak okazało się za mało, w zestawie z urządzeniem znajduje się zapasowa bateria, która podwaja czas nagrań i gwarantuje, że oku kamery nie umknie żadne ważne zdarzenie. Najnowsza kamera katowickiej firmy Jamicon wyposażona jest w dwucalowy ekran, który wraz z czułym mikrofonem i wbudowanym głośnikiem wydatnie zwiększają wygodę użytkowania. NavRoad myCAM 4K Active ma też moduł Wi-Fi – dzięki dedykowanej aplikacji (Android + iOS) kamera może zostać połączona ze smartfonem, tym samym użytkownik otrzymuje podgląd na żywo na „dużym” ekranie. Wbudowany w kamerę moduł Wi-Fi umożliwia również zdalne nagrywanie filmów, robienie zdjęć; pozwala również na zmianę wszystkich ustawień kamery dostępnych w jej menu. Dzięki niej możemy także pobrać do pamięci naszego smartfona zarejestrowane na kamerze materiały filmowe czy zdjęciowe.

NavRoad myCAM 4k active

NavRoad myCAM 4K Active ma specjalne tryby nagrań, które zwiększają możliwości kamery. Są to m.in.

  • Slow-Motion (zwolnione tempo) – nagrywanie nawet 120 klatek na sekundę pozwala na rejestrowanie efektownych ujęć w zwolnionym tempie (60 klatek przy rozdzielczości 1080p lub 120 przy 720p),
  • Time-Lapse (film poklatkowy) – jedna klatka filmu będzie rejestrowana zgodnie z zadaną ilością sekund; dzięki temu możemy nagrywać niesamowite ujęcia dnia codziennego czy też np. przyjrzeć się wzrastaniu rośliny od ziarna,
  • Samowyzwalacz pozwala na automatyczne wykonanie zdjęcia, a funkcja automatycznej serii zdjęć pozwala na wykonanie dowolnej liczby następujących po sobie ujęć w określonej jednostce czasu (od 3 do 30 sekund),
  • Odwrócony obraz, pozwala na rejestrację obrazu „do góry nogami” – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania kamery w inny sposób.

Razem z kamerą NavRoad myCAM 4K Active użytkownik otrzymuje m.in. wodoodporną obudowę, zestaw złącz do montażu np. na rowerze czy motocyklu, klips do montażu na ubraniu, dedykowany uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową, pilot pozwalający na zdalne uruchomienie nagrania czy wykonanie zdjęć oraz dodatkową baterię, która dwukrotnie zwiększa czas pracy urządzenia. Kamera wyposażona jest w gniazdo na karty microSD/microSDHC, które pozwala na wykorzystanie nośników pamięci o pojemności do 64 GB. Dzięki temu NavRoad myCAM 4K Active może zapisać 9 godzin filmu w jakości Full HD.

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł.

myCAM-4K-active_08-black-copy-485x520

źródło: NavRoad
czytane: 4028

4Kdashcamkamerakamera samochodowakamera sportowamicroSDNavRoadrejestratorwideowideorejestrator

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Kamera 4K do auta, na rower i…”

  1. fabianowski pisze:

    jakie światło obiektywu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top