Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

09.07.2018

Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim. Inwestycja w rozwój tej kategorii jest więc dla Kruger&Matz priorytetem, a zapoczątkowały ją wprowadzone w ostatnim czasie trzy nowości w seriach Discovery, Soul oraz Solo.

Seria Kruger&Matz Discovery dedykowana jest osobom, które lubią gdy muzyka towarzyszy ich przygodom. Urządzenia dostępne w tej serii są odporne na wodę i wstrząsy, a użytkownik do tej pory miał do wyboru dwie wersje rozmiarowe. Teraz do rodziny dołączył Discovery Lite, najmniejszy model, wyposażony w dwa przetworniki 40 mm, każdy o mocy 7,5 W. Urządzenie zostało wyposażone w moduł Bluetooth 4.2, o 10-metrowym zasięgu, a dzięki wejściu AUX pozwala na odtwarzanie muzyki także z urządzeń analogowych. Discovery Lite ma jeszcze wbudowany mikrofon, co sprawia, że może on pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Dzięki wbudowanej baterii o pojemności 2200 mAh, urządzenie może towarzyszyć użytkownikowi w jego muzycznej przygodzie przez ok. 5h. Dołączona do niego praktyczna klamra umożliwia przypięcie urządzenia do paska czy plecaka.

Solo XL to głośnik wyposażony w dwa przetworniki: subwoofer o średnicy 64 mm i mocy wyjściowej 15 W oraz 30 mm tweeter o mocy 5 W. Wrażenia dźwiękowe wzmacnia technologia MaxxBass, która zapewni dodatkową dawkę basu i wydobędzie głębię z każdej piosenki. Model ten nie tylko ma funkcję Bluetooth 4.2 o 20-metrowym zasięgu, ale również, dzięki NFC, zapewnia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami mobilnymi. Głośnik ma również wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a port USB w połączeniu z baterią o pojemności 4400 mAh, sprawia, że spełni się także w roli power banka i z łatwością naładuje np. smartfon. Aby zwiększyć wrażenia z odsłuchu można połączyć dwa głośniki Solo XL tworząc zestaw stereo.

Ostatnia z nowości zasila serię głośników Soul. Urządzenie wyposażone zostało w Bluetooth 2.1 + EDR o zasięgu 20m i dodatkowo pozwala odtwarzać muzykę z kart pamięci micro SD oraz innych urządzeń, poprzez AUX. Podobnie, jak w przypadku Solo XL, model Soul 2 daje użytkownikowi możliwość stworzenia własnego systemu stereo, poprzez połączenie ze sobą dwóch głośników. Co więcej model ten został dostosowany także do użytku na zewnątrz. Urządzenie ma klasę ochrony IPX6, co oznacza, że jest wodoodporne, dlatego można zabrać je ze sobą w drogę, nie martwiąc się o pogodę. Uwagę zwraca także dołączony do zestawu specjalny gwint, który pozwoli przymocować głośnik np. do roweru.

Głośniki Bluetooth dostępne są w cenie: Discovery Lite – 199 zł, Solo XL – 399 zł, Soul 2 – 199 zł.

źródło: Kruger&Matz
czytane: 2568

akcesoriaaudiobateriaBluetoothdźwiękgłośnikgłośnikiKruger&Matzmuzykapowerbank

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top