Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Kruger&Matz wprowadza bezprzewodową wersję popularnych słuchawek

07.02.2018

Kruger&Matz wprowadza bezprzewodową wersję popularnych słuchawek

KM 665 są to najwcześniej wprowadzone słuchawki z obecnego portfolio, rozpoznawalne za sprawą ich wyglądu – obudowy wykonanej z drewna klonu lub hebanu. Teraz, w obliczu oczekiwań klientów ukierunkowanych na technologię bezprzewodową, Kruger&Matz wprowadził słuchawki KM 665BT z muszlami z drewna orzecha.

Ze względu na obudowę wykonaną z naturalnego drewna, każda para słuchawek Kruger&Matz jest wyjątkowa. Zatem słuchawki KM 665BT to produkt kierowany do osób szukających niesztampowych produktów, które pozwolą im podkreślić indywidualny styl.

Konstrukcja modelu KM 665BT jest solidna i wytrzymała. Słuchawki mają kwadratowe nauszniki pokryte eko skórą, które dobrze izolują od otaczającego hałasu, a jednocześnie sprawiają, że użytkownik kontroluje to, co dzieje się wokół niego. Muszle skrywające 40 mm przetworniki zawieszone zostały na metalowym pałąku, który z można dopasować do każdej wielkości głowy, zapewniając sobie komfort.

Podobnie jak w przypadku designu, brzmienie bezprzewodowych słuchawek Kruger&Matz można również określić jako charakterystyczne. Wyróżnia się ono wysoką dynamiką oraz dużym nasyceniem tonalnym z dominacją mocnego basu. Słuchawki wyposażone zostały w Bluetooth 4.1 o zasięgu do 10 m, dzięki czemu nie będą oni ograniczeni plączącymi się kablami, a umieszczone na dole muszli kontrolery umożliwią komfortowe sterowanie muzyką. Co więcej, model KM 665BT został wyposażony w mikrofon i przycisk do odbierania rozmów telefonicznych.
Słuchawki KM665 BT dostępne są w cenie 599 zł.
KM0665BT_3

źródło: Kruger&Matz
czytane: 2089

audiobezprzewodoweBluetoothdźwiękKruger&Matzmuzykasłuchawkisłuchawki bezprzewodowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top