Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Kruger&Matz wprowadza smartwatch SmartKid dla dzieci

06.02.2019

Kruger&Matz wprowadza smartwatch SmartKid dla dzieci

Kruger&Matz wprowadził do oferty smartwatch, który pomoże rodzicom sprawować zdalną opiekę nad dzieckiem. Zegarek SmartKid został wyposażony w moduł GPS, który w połączeniu z dedykowaną aplikacją nie tylko pozwoli sprawdzić gdzie jest, ale też dzięki funkcji podsłuchu umożliwi kontrolę otoczenia, w jakim znajduje się pociecha.

Zapewnienie bezpieczeństwa swoim podopiecznym to najwyższy priorytet dla każdego rodzica. Pomocny może być smartfon z odpowiednią aplikacją, ale bardziej praktyczny i komfortowy w użyciu jest zegarek z lokalizatorem GPS. Marka Kruger&Matz poszerzyła w ostatnim czasie kategorię smartwatchy o dedykowany najmłodszym model SmartKid.

Zegarek SmartKid to gadżet dla dzieci, ale jego funkcjonalność docenią przede wszystkim rodzice. Urządzenie pracuje w oparciu o procesor MTK2503 oraz system Linux i wyposażony został w moduł GPS, który umożliwia sprawdzenie, gdzie w danym momencie znajduje się podopieczny.
SmartKid osiąga pełną funkcjonalność po aplikacji karty microSIM. Zegarek ma funkcję dzwonienia oraz WeChat, który pozwala na wysyłanie krótkich wiadomości głosowych. Co więcej, dzięki funkcji SOS, dziecko może bardzo szybko – za pomocą jednego przycisku – poinformować rodziców o niebezpiecznej sytuacji.

Dodatkowe funkcje, które w tym zegarku mogą spodobać się najmłodszym, to gra edukacyjna, latarka oraz kalkulator, a także funkcja krokomierza, która zlicza liczbę pokonanych w ciągu dnia kroków oraz aparat 0,3 Mpix. Do zegarka została przygotowana dedykowana aplikacja KrugerMatz SmartKid. To dzięki niej rodzic może ustawić obszar bezpieczeństwa dziecka i otrzymać powiadomienie o jego opuszczeniu, skontaktować się z dzieckiem i szybko je zlokalizować. Dodatkowo, dzięki funkcji podsłuchu może także w dowolnej chwili sprawdzić otoczenie, w którym znajduje się dziecko. Dedykowana aplikacja pozwala także na upload wykonanych zdjęć bezpośrednio na smartfon rodzica zaraz po ich zrobieniu.

W ofercie Kruger&Matz dostępne są zegarki SmartKid w kolorze niebieskim i różowym. Ekran dotykowy o przekątnej 1,44″ zamknięto w kopercie o wymiarach 50×40 mm, do której dołączony został gumowy pasek. Obudowa zegarka spełnia normę IP67, co oznacza, że nie ulegnie on awarii w przypadku nagłego deszczu czy upadku do kałuży. Zegarek napędza bateria o pojemności 440 mAh. Kruger&Matz SmartKid dostępny jest w cenie 229 zł.

źródło: Kruger&Matz
czytane: 5050

dziecidzieckointeligentny zegarekKruger&Matzsmartbandsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top