Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » LeEco wypuściło Le 2, Le 2 Pro i Le Max 2

20.04.2016

LeEco wypuściło Le 2, Le 2 Pro i Le Max 2

LeEco pokazuje kolejne smartfony, a ja piszę kolejny tekst o różnicach pomiędzy wersjami. Tak, ja jestem ten od śrubek. Co powiecie, żeby tym razem załatwić sprawę szybko i najlepiej głównie językiem obrazkowym? – A piszę, bo nawet Adam zacytował źródło swojego niusa – co prawda poprawnie, ale – bez pełnych informacji o wersjach i cenach. Wiecie jak to jest: jedna papuga, której zdaje się, że wszystko wie, coś tam palnie, a jeśli przypadkiem grzęda z której palnęła jest dosyć popularna, wszystkie ptaszki w Internecie zaczynają powtarzać to, co papuga palnęła. Bez refleksji. Bo liczy się szybkość z jaką publikuje się niusa, a nie rzetelność.

Podobnie zresztą jest z czytelnikami. Nie weryfikują informacji, jeśli nie interesuje ich osobiście. To naturalne. Piszę zatem te kilka słów w szczególności dla tych, którzy osobiście zainteresowani są. – Bo na przykład przymierzają się do zakupu albo będą przymierzać się za jakiś czas i natkną się na te kilka zrzutów ekranu. Mam nadzieję, że okażą się przydatne.

Zainteresowanych cenami i wersjami smartfonów LeEco odsyłam do obrazków – wszystkie pochodzą z oficjalnej strony producenta, stan na dzień premiery: 20 kwietnia 2016 – ale sam przyzwyczajony jestem do słowa pisanego – podobnie jak Google. Dlatego króciutko od konfiguracji najsłabszej do najmocniejszej:

 1. LeEco Le 2
  • 32 GB pamięci flash + 3 GB pamięci RAM – 1099 juanów – tylko jedna wersja
 2. LeEco Le 2 Pro
  • MediaTek HelioX20 + 32 GB pamięci flash + 4 GB pamięci RAM – 1399 juanów
  • MediaTek HelioX25 + 32 GB pamięci flash + 4 GB pamięci RAM – 1499 juanów
 3. LeEco Le Max2
  • 32 GB pamięci flash + 4 GB pamięci RAM – 2099 juanów
  • 64 GB pamięci flash + 4 GB pamięci RAM – 2299 juanów
  • 64 GB pamięci flash + 6 GB pamięci RAM – 2499 juanów

Raz jeszcze na koniec chciałbym podkreślić, że podaję stan na dziś: jest kwiecień 2016. To dzień premiery smartfonów LeEco. Ceny z czasem zmienią się na pewno. Nie wiem czy pojawią się nowe wersje, ale mam nadzieję, że uzbrojeni w wiedzę o tym, że nie wszystko jest takim, jakim się wydaje, pewniej ruszycie na zakupy i nie dacie się nabrać nieuczciwym sprzedawcom.

źródło: LeEco
czytane: 3134

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top