Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » LG prezentuje głośniki w stylu graffiti

15.06.2016

LG prezentuje głośniki w stylu graffiti

Firma LG zaprezentowała w Paryżu nową edycję głośników mobilnych, przeznaczonych do współpracy z tabletami i smartfonami. Plastikowe obudowy głośników pokryto wzorami przygotowanymi przez artystę graffiti JonaOne (znanego jako Jon156).

JonOne pochodzi z USA, ale jego prace zyskały największe uznanie właśnie we Francji, gdzie otrzymał nawet Order Legii Honorowej za osiągnięcia artystyczne.

Głośniki z serii LG Portable Speaker Art są wyposażone w dwa przetworniki oraz moduł Bluetooth pozwalający na parowanie urządzenia z dwoma smartfonami jednocześnie. Dodatkowo, głośniki wyposażono w funkcję Dual Play, pozwalającą podłączyć dwa takie głośniki do jednego telefonu, by stworzyć prawdziwy układ stereo, gdzie jeden głośnik odtwarza tylko dźwięk z kanału lewego, a drugi z prawego. Głośniki mają także klawisze sterujące głośnością i odtwarzaniem muzyki, mogą też obsługiwać rozmowy.

LG Portable Speaker Art będą dostępne w Europie jeszcze w czerwcu, ale na razie nie znamy jeszcze ich ceny. Nowe głośniki od strony technicznej bazują prawdopodobnie na znanych już modelach Music Flow, o których więcej dowiecie się TUTAJ. Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, uzupełnię wpis.

 

lgvr

 

źródło: BussinessKorea
czytane: 3259

BluetoothgłośnikgraffitiLGsztuka

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top