Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Manta SPK409 Hard Beat: Feeria barw w takt muzyki

26.09.2016

Manta SPK409 Hard Beat: Feeria barw w takt muzyki

Firma Manta S.A. wprowadza do sprzedaży nowy głośnik bezprzewodowy.

Manta SPK409 Hard Beat to efektowny wizualnie głośnik bezprzewodowy Bluetooth, który ma wbudowane kolorowe diody LED podświetlające go podczas pracy. Przyciski sterujące na obudowie głośnika pozwalają na zmianę trybu podświetlenia. Całość zamknięto w kompaktowej bryle wykończonej wysokiej jakości materiałem.

Manta SPK409 Hard Beat kryje w sobie głośnik o mocy 12 W. Hard Beat wyposażony jest w łączność Bluetooth umożliwiającą odtwarzanie muzyki bezprzewodowo ze smartfonu lub tabletu o zasięgu do 10 m. Jednak to nie wszystko. Wbudowane gniazda microSD oraz USB pozwalają na słuchanie utworów zapisanych na nośnikach wymiennych w popularnych formatach MP3/WMA.

Manta_SPK409_HARD BEAT

Głośnik Hard Beat wyposażony jest w wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh, który pozwala na wiele godzin bezprzewodowej pracy. Dzięki złączu AUX podłączyć można dowolne inne urządzenie audio niewyposażone w Bluetooth. Urządzenie ma ponadto wbudowane radio FM, dzięki któremu posłuchamy ulubionych rozgłośni radiowych niezależnie od pory i miejsca.

Głośnik bezprzewodowy Manta SPK409 Hard Beat wyceniono na 99 zł.

Manta_SPK409_HARD BEAT_box

źródło: Manta
czytane: 3069

audioBluetoothbrzmieniedźwiękgłośnikLEDmuzykaradioradio fm

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top