Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Maxcom wchodzi na rynek inteligentnych opasek i zegarków

14.02.2018

Maxcom wchodzi na rynek inteligentnych opasek i zegarków

Maxcom, znany dotąd jako producent niedrogich telefonów, rozszerza ofertę produktową o zegarki i opaski FitGo. To urządzenia dedykowane osobom uprawiającym sport lub chcącym monitorować swoją codzienną aktywność ruchową.

Nowe produkty spółki Maxcom dostępne są w sieciach handlowych na terenie całego kraju. W zależności od modelu ceny urządzeń wahają się od 179 zł do 499 zł. W drugim kwartale 2018 r. zegarki i opaski FitGo trafią do sprzedaży w Rumunii, Czechach, Słowacji, Bułgarii, a z czasem także do Francji.

Produkty FitGo przeznaczone są dla ludzi aktywnych, którzy lubią stawiać w swoim życiu wyzwania. Krokomierz, GPS, mierzenie tętna, odbieranie i wykonywanie połączeń, monitor snu, licznik spalonych kalorii, termometr i barometr – to tylko niektóre funkcje, które ułatwią codzienne ćwiczenia. Zegarki i opaski FitGo oraz inne nowe rozwiązania firmy Maxcom będzie można zobaczyć podczas Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.

– Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome w kwestii zdrowego trybu życia. Ludzie, niezależnie od swojego wieku uprawiają sport i dbają o aktywność ruchową. Sport stał się nieodłącznym elementem życia codziennego, co otwiera także możliwości biznesowe.
W gadżetach dla sportowców widzimy duży potencjał rynkowy i przestrzeń do pojawienia się nowego gracza. Rynek nie jest jeszcze całkowicie zagospodarowany. Wierzymy, że wysoka jakość naszych produktów, nowoczesny design oraz konkurencyjna cena pozwolą nam odnieść sukces w tym segmencie – stwierdza Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

źródło: Maxcom
czytane: 2638

dla biegaczydla sportowcówFitnessMaxcomopaskasmartbandsmartwatchsportzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top