Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Mio MiVue C314 – wideorejestator na każdą kieszeń

22.07.2020

Mio MiVue C314 – wideorejestator na każdą kieszeń

Marka Mio wprowadziła do swojej oferty nowy produkt. Jest nim Mio MiVue C314 – propozycja dla kierowców, szukających kamerki do 200 złotych. MiVue C314 udowadnia, że niższa cena nie musi wiązać się z niską jakością nagrań zarówno w dzień jak i w nocy.

Na dobry początek

W przypadku Mio MiVue C314 gwarantem wysokiej jakości nagrania jest sensor 2 Mpx, oraz przysłona F/2,2. Atutem tego urządzenie jest fakt, że nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę. W połączeniu z rzeczywistym kątem widzenia wynoszącym 130 stopni kierowca korzystający z Mio MiVue C314 otrzyma nagranie, które pokaże mu nie tylko pełny obraz sytuacji na drodze, ale również zapewni komfort oglądania filmu, który będzie się płynnie odtwarzał.

Dodatkowo dzięki autorskiemu rozwiązaniu Mio Night Vision Crystal nową jakość zyskały nagrania nocne. Rozwiązania Mio Night Vision Crystal sprawiają, że brak oświetlenia na drodze przestaje być problemem. W trakcie nocnej jazdy wideorejestrator przy pomocy Mio Night Vision Crystal wychwytuje nawet najmniejsze wiązki światła przez co nagrany obraz jest czytelny.

Ponadto, aby jak najdokładniej zobrazować sytuację na drodze, producent wyposażył urządzenie w trzyosiowy sensor przeciążeń. To za jego pomocą wideorejestator mierzy wszystkie dane, które uwiarygodnią nagranie jak na przykład informację o kierunku i sile uderzenia. W momencie, gdy sensor zanotuje dane świadczące o tym, że miało miejsce niestandardowe zdarzenie, tj. stłuczka, Mio MiVue C314 automatycznie zabezpieczy dane przed skasowaniem.

Łatwy w obsłudze i montażu

Projektując urządzenie MiVue C314 producent postawił na klasyczne rozwiązania znane z innych modeli. W niewielkiej sześciennej obudowie umieszczony został czytelny dwucalowy wyświetlacz, który na bieżąco pozwala weryfikować nagrany obraz. Proste intuicyjne menu w języku polskim oraz umieszczone po bokach wygodne przyciski sprawiają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. Wraz z urządzeniem kierowcy, którzy zdecydują się na zakup Mio MiVue C314 otrzymają wygodny obrotowy uchwyt, który stabilizuje i umożliwia dopasowanie jego położenia.

Urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach w cenie 199 złotych.

źródło: Mio
czytane: 1732

kamera samochodowaMio MiVuewideorejestator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top