Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » MyKronoz ZeRound 2: smartwatch o klasycznym designie

11.04.2018

MyKronoz ZeRound 2: smartwatch o klasycznym designie

Jesteście zainteresowani dobrodziejstwami smartwatcha, ale jednocześnie przyzwyczailiście się do zegarków o okrągłej, tradycyjnej tarczy? Nic straconego: MyKronoz przygotował dla was model ZeRound 2.

Produkt MyKronoz łączy funkcjonalność smartwatcha ze stylem klasycznego zegarka. Po sparowaniu z telefonem, ZeRound 2 pozwala na odbieranie połączeń i prowadzenie rozmowy dzięki wbudowanym w urządzenie głośnikowi i mikrofonowi. Smartwatch poinformuje także użytkownika o przychodzących wiadomościach SMS i e-mail czy powiadomieniach z portali social media.

Część funkcji w ZeRound 2 została przeznaczona dla osób aktywnych. Smartwatch pokazuje m.in. liczbę postawionych kroków, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Użytkownik nie musi martwić się przy tym o wytrzymałość zegarka – ZeRound 2 może pochwalić się chociażby wodoodpornością na poziomie IP67. W praktyce oznacza to, iż produkt MyKronoz jest odporny na deszcz, śnieg czy nawet chwilowe zanurzenie w wodzie (do głębokości 1m).

Ciekawostką jest fakt, iż ZeRound 2 pozwala na zarządzanie smartfonem przy pomocy komend głosowych. Zastosowanie tego ułatwienia możliwe jest dzięki inteligentnym asystentom osobistym, takim jak Google Now i Siri.

Producent przygotował trzy wersje kolorystyczne ZeRound 2. Jeśli jednak po czasie użytkownik uzna, że chętnie zmieniłby posiadany model na taki o innym kolorze, może bez problemu dokupić i wymienić pasek w smartwatchu. Smartwatch ZeRound 2 kosztuje około 420 zł.

źródło: MyKronoz
czytane: 4133

inteligentny zegarekMyKronozsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top