Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Navitel T505 PRO – nawigacja, ale i tablet

14.09.2020

Navitel T505 PRO – nawigacja, ale i tablet

Firma Navitel wprowadza do sprzedaży nowe urządzenie, T505 PRO stanowiące połączenie nawigacji z prostym tabletem. Dedykowane akcesoria dołączone do zestawu umożliwiają wygodne i komfortowe korzystanie z map podczas jazdy – a po niej sprzęt da się wykorzystać w roli budżetowego tabletu do podstawowych zadań.

Budżetowy tablet

Navitel T505 PRO – oceniany jako tablet – niekoniecznie zaimponuje. Wyposażono go w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli, czterordzeniowy procesor MT8321 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz oraz 1 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej. Tablet zasila bateria o pojemności 2800 mAh. Wbudowany G-sensor wykrywa ruch, ułatwiając dopasowanie widoku tabletu w pionie lub poziomie. Zastosowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth odpowiadają za bezprzewodową łączność i przesyłanie danych. Funkcjonalność urządzenia podnoszą dwa sloty na karty SIM, a także obsługa kart microSD o pojemności do 32 GB. Jak zatem widzicie, mamy do czynienia z mocno budżetowym tabletem. Ale Navitel T505 PRO ma jeszcze jedną, główną rolę. Jest samochodową nawigacją.

Atrakcyjna oferta map

W tej roli docenimy spory ekran, a także dodawany do zestawu uchwyt na szybę. W zestawie znajdują się ponadto: ładowarka samochodowa 12/24 V, ładowarka sieciowa, kabel micro-USB, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Mamy zatem całkiem przyzwoity sprzęt do nawigacji, na którym – w czasie wolnym – możemy skorzystać z internetu czy obejrze jakiś film. Sam sprzęt to nie jedyny nawigacyjny atut nowego urządzenia. Producent zdecydował się zainstalować w T505 PRO oprogramowanie nawigacyjne Navitel Navigator. Aplikacja uwzględnia mapy 47 krajów wraz z funkcją ostrzegania przed fotoradarami, bazą punktów POI i obliczaniem czasu trasy. Korzystanie z niej jest możliwe także w trybie offline – co będzie szczególnie ważne w podróżach poza Unię Europejską czyli strefę taniego roamingu danych. Regularne aktualizacje map są darmowe dla wszystkich użytkowników urządzeń nawigacyjnych Navitel – zatem zakup tableto-nawigacji z mapami to jedyny wydatek, jaki nas czeka.

Warto – dla map

A wszystko to dostaniemy w sieciach sklepów z elektroniką użytkową za 299 złotych. Biorąc pod uwagę dołączone do urządzenia mapy – cena zdaje się być atrakcyjna, choć sam tablet raczej nie powala…

źródło: Navitel
czytane: 1662

GPSjazdamapyNavitelnawigacjasamochódtablet

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top