Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Nowe akcesoria od Hammer’a

11.03.2019

Nowe akcesoria od Hammer’a

Marka Hammer wprowadza do oferty nowe, ekstremalne akcesoria skierowane do kierowców. Wśród nich są: designerski uchwyt samochodowy o szerokim zastosowaniu oraz szybka i kompaktowa ładowarka samochodowa.

Hammer Extreme Car Holder to nic innego jak uchwyt samochodowy, ale nie taki zwykły. Wyróżnia go bowiem oryginalna stylistyka i coś, co można nazwać „Hammer design” oraz szerokie zastosowanie. Pasują do niego smartfony o przekątnej ekranu 4-7 cali dzięki czemu można bezpiecznie zamontować modele o różnej wielkości, w tym także te z pancerną obudową jak Hammer. Dodatkowym atutem tego uchwytu jest łatwa obsługa – telefon za pomocą systemu smart montuje się na jeden klik, co znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo jego użycia w trakcie jazdy. Efekt ten potęguje wiele możliwości regulacji uchwytu za pomocą ruchomych elementów, a do dyspozycji są m.in.: teleskopowe ramię i obrotowa głowica 360 stopni. Uchwyt jest także wyposażony w specjalne wcięcie na kabel co maksymalnie ułatwia podłączenie urządzenia do ładowarki. Żelowa przyssawka oraz łapki na uchwycie zapewniają mocne i stabilne mocowanie na każdej płaszczyźnie. Hammer Extreme Car Holder dostępny jest w cenie 49,90 zł.

Hammer Car Express Charger to szybka, praktyczna i kompaktowa ładowarka samochodowa. Zapewnia do 4 razy szybsze ładowanie urządzenia niż standardowa ładowarka samochodowa. Jest to możliwe dzięki wsparciu Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz MediaTek Pump Express 2.0. Car Express Charger to również praktyczne i wszechstronne rozwiązanie – ma dwa porty USB umożliwiając jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Można ją również podłączyć w ciężarówkach. O bezpieczeństwo ładowania bez zwarć, przepięć i przegrzania, dba inteligentny układ akcesorium. Hammer Car Express Charger także dostępny jest w cenie 49,90 zł.

źródło: mpTech
czytane: 2272

akcesoriaHammerładowarkaładowarka samochodowamPTechuchwytzasilacz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top