Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Nowe radio internetowe w ofercie Kruger&Matz

16.01.2019

Nowe radio internetowe w ofercie Kruger&Matz

Kruger&Matz wprowadził do oferty urządzenie, które nie tylko pozwoli słuchać rodzimych stacji radiowych, także w jakości DAB+, ale oferuje jeszcze dodatkowe możliwości, które znacznie poszerzają jego funkcjonalność.

Radio internetowe Kruger&Matz ma szereg możliwości. To właśnie dzięki nim, użytkownik może zdecydować jakiej muzyki i z jakiego nośnika w danej chwili ma ochotę posłuchać. Oprócz podstawowej funkcji radia FM i DAB+, KM 816 wykorzystując dostęp do sieci Wi-Fi, pozwala odtwarzać ponad 27 tysięcy stacji internetowych. Co więcej, nie trzeba za każdym razem szukać od nowa ulubionych stacji. Dla większego komfortu obsługi, radio zapamięta 90 częstotliwości FM i DAB+ oraz 250 stacji internetowych.

Model ten wyposażony został także w Bluetooth o zasięgu do 10 m, a także wejście AUX, dzięki którym użytkownicy mogą słuchać własnej playlisty z telefonu lub odtwarzacza MP3. Co więcej, funkcja DLNA sprawia, że za pośrednictwem serwera UPnP można też odtwarzać muzykę bezprzewodowo prosto z komputera. Radio internetowe KM 816 w kolorze fortepianowej czerni, będzie dobrze prezentować się zarówno w kuchni, jak też w sypialni. Poranna pobudka może stać się przyjemniejsza, gdy zamiast tradycyjnego alarmu, z głośników popłyną dźwięki francuskich ballad, jazzu, rock’n’rolla bądź innej muzyki z ulubionych stacji radiowych. Z kolei dzięki funkcji stacji pogodowej, nie ruszając się z łóżka, można dowiedzieć się, czy przed wyjściem z domu włożyć sandały czy zabrać parasol. Umieszczony na przednim panelu kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4″ pokazuje bieżącą sytuację pogodową, a także informacje z rynków finansowych.

Dla większej wygody, urządzenie możemy obsługiwać nie tylko poprzez wbudowany panel sterujący, ale również pilotem zdalnego sterowania lub smartfonem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Air Music Control dostępnej w App Store lub Google Play. Korzystanie z aplikacji daje możliwość m.in. łatwej i komfortowej obsługi menu urządzenia, ustawiania zdjęcia na ekranie startowym czy nagrywania wiadomości głosowych. Radio internetowe Kruger&Matz KM 816 jest dostępne w cenie 449 zł.

źródło: Kruger&Matz
czytane: 4115

App StoreBluetoothDAB+DLNAFMGoogle PlayKruger&Matzradiowi-fi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top